Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforelli hooaeg 2015

More
8 years 8 months ago - 8 years 8 months ago #6910 by Barbatula
Replied by Barbatula on topic Meriforelli hooaeg 2015


Tänane hooaja avalöök oli edukas - L50 ja 1,480, kell 20:15, reetis ennast ühe kõva plärtsatuse-küünlaga ca meetrisügavuses vees ning ~20 meetri kaugusel. (Täitsa uskumatu kui lähedale ikka kala tuleb, kui vaikselt ühe koha peal passid) Paari viske ning landivahetuse järel oli otsas ja tegi korralikku sõitu...ühesõnaga 1. käik "sügishooajal" ja kohe joppas, eks paneb nüüd 20 nulli otsa :)

Ahjahh, vesi 16 kraadi...nii et natuke müstikavaldkonda vist läheb.
Attachments:
Last edit: 8 years 8 months ago by Barbatula.
The following user(s) said Thank You: hannes, aquarjux
More
8 years 7 months ago #7012 by JimBob
Replied by JimBob on topic Meriforelli hooaeg 2015
Mõtlen siin sellisele ridvale nagu Daiwa Seahunter X Sea Trout 3,10 m 10-40 g LINK POODI
Kas see võiks oma hinnaklassis (66 eur) olla hea valik või on midagi mõistlikumat samas hinnaklassis?
Poes vibutades tundus hea olevat ja mulle meeldis.
3m Catana tundub liiga jäik selle kõrval olevat.
Või ongi just jäigem parem?

More
8 years 7 months ago - 8 years 7 months ago #7013 by hannes
Replied by hannes on topic Meriforelli hooaeg 2015

JimBob wrote: Mõtlen siin sellisele ridvale nagu Daiwa Seahunter X Sea Trout 3,10 m 10-40 g


JimBob, kui otsustad X Seat Trouti kasuks, siis ei saa mainimata jätta, et need ridvad saabuvad kohe-kohe siinsesse poodi müüki. Saan Sulle teha ka vähe parema pakkumise ;)

Saabuvad kaks Daiwa merikaritva:
Daiwa Seahunter X Sea Trout 3,10 m 10-40 g ja
Daiwa Exceler Sea Trout 3.15m 15-45g

Müüki tulevad nad uue nädala alguses, ilmselt esmaspäev-teisipäev.

Kui oled Tallinna mees, saab mõlemat ka käes hoida.

Sorry, et merikateemat müügijutuga risustasin :)
Last edit: 8 years 7 months ago by hannes.
The following user(s) said Thank You: JimBob
More
8 years 7 months ago - 8 years 7 months ago #7014 by JimBob
Replied by JimBob on topic Meriforelli hooaeg 2015
Ma siis võtan arvesse. See Daiwa oma oli päris sümpaatne käes kõigi teiste 3m plankudega mida võrdlesin (kuigi neid päris kalleid ei hakanud enda kiusamiseks näppimagi).
Mul kiiret pole otseselt. See kuu plaanis lestale keskenduda rohkem ja järgmisest vaataks merika poole sest ega varem pole vast mõtetki eriti.

Aga keegi võiks oma arvamuse või kogemuse (kui on) sellest ridvast ka lisada.
Last edit: 8 years 7 months ago by JimBob.
More
8 years 7 months ago #7015 by Barbatula
Replied by Barbatula on topic Meriforelli hooaeg 2015
Mul merikapüügiks kasutusel Procaster Trout 3m 10-35g. Natuke odavam mudel, kuid antud ridvaga olen väga rahul, seda nii kaalu poolest, kui ka viskedünaamika osas. Ilmselt see Seahunter blanki osas halvem ei saa olla. Kui siis üks asi mis võib seahunteri juures häirima hakata- antud ritv on kaheosaline ning see tähendab suuremat ebamugavust transpordi osas.
More
8 years 7 months ago #7049 by juhanharm
Replied by juhanharm on topic Meriforelli hooaeg 2015
Kasutan ka Daiwa Exceler Sea Trout ritva ja väga rahul.
Time to create page: 0.122 seconds
Powered by Kunena Forum