Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforelli hooaeg 2015

More
8 years 11 months ago #6541 by akula
Replied by akula on topic Meriforelli hooaeg 2015
Käisin eile õhtul Jumindal ps.Tapurla kandis merd piitsutamas..Räim mängis pinnal ja merikas pidas jahti,huvitav oli vaadata..Ja siis ujus kobras pinnal nina eest läbi.Ma näen sellist vaatepilti esimest korda, kobras ja meres ???Kala seekord ei saanud aga elamus sellest koprast oli suur...
More
8 years 11 months ago #6544 by aapua
Replied by aapua on topic Meriforelli hooaeg 2015
Kobras?!?!?! Kindel, et saarmas ei olnud? Neid ikka meres leidub. Kui tõesti kobras, siis see on midagi erakordset.

Enivei, kuidas veetemperatuur oli? Kraadisid?

More
8 years 11 months ago #6545 by akula
Replied by akula on topic Meriforelli hooaeg 2015
võis ka saarmas olla kuigi ise pidasin teda millegipärast kopraks...sellist elukat olen isegi linnahalli kõrval vees ujumas näinud...vee temperatuuri ei mõõtnud...
More
8 years 11 months ago #6546 by wingsuit
Replied by wingsuit on topic Meriforelli hooaeg 2015
Olen ise paar kuud tagasi sealsamas ca 45 minutit ühte pirakat saarmat jälginud, küllap oli seesama - nad on afaik suht paiksed tegelased.
More
8 years 11 months ago #6550 by volx
Replied by volx on topic Meriforelli hooaeg 2015
Vabalt võis kobras olla.Nägin aasta või kaks tagasi juminda idaküljel kahte ujumas
suunaga neemetipu poole.
Vahepeal ronisid kaldale.
More
8 years 11 months ago #6551 by Ilves
Replied by Ilves on topic Meriforelli hooaeg 2015
Äkki oli hüljes hoopiski?
Time to create page: 0.115 seconds
Powered by Kunena Forum