Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Nöör ja Tamiil - kiida, laida ja küsi

More
12 years 5 months ago #1226 by ceemic
Kesklinnast ju kaks sammu astuda; pole vähemalt pärapõrgus...
More
12 years 5 months ago #1227 by hmekk
Piisavalt, et tööajal pole aega käia ja pannakse siis kinni kui tööpäev lõppeb.

Eesti Feederdajate Klubi - www.feederdajad.ee

More
12 years 5 months ago #1229 by raikoj
Nööridest ei tea ma midagi. Samuti kallima otsa monofiilidest, lihtsalt ei ole raatsinud kallimat kraami osta, sest muu varustus on ka lahjapoolne ning kui sinna juurde liita veel oma rumalus, siis tulemuseks on liigagi tihti clusterfuck, mida ma siis pool tundi arutada proovin, aga lõpuks ikka katki lõikan.

Küll aga olen ära proovinud suurema osa mõistliku hinnaga monofiilidest ja nende erinevus on tohutu. Sarnaste parameetritega monofiilid erinevad oma tegeliku läbimõõdu ja tõmbetugevuse poolest vägagi. Kuna püüan spinninguga, siis kasutan "low memory" omadustega monofiile (parem haakida ja tunnetada lanti) ja hetkel olen pidama jäänud Sufix XL Strongile. Ma ei tea isegi seda sõnavara, millega monofiili kirjeldatakse, aga temas on sellist libedust, täna millele saab teha pikki heiteid ja pehmust, tänu millele ei viska eriti üle pooli. Nii häid selliseid omadusi pole teiste odavamate monokate puhul tähele pannud.
More
12 years 5 months ago #1231 by ceemic
Sufix XL Strong 0.28mm on endalgi ühe lisapooli peal olemas, kuid kasutust teenimatult vähe saanud...
More
12 years 5 months ago #1234 by hannes
Mingid vennad teadsid rääkida, et nöör võib karvaseks minna siis, kui ridval on odavad rõngad (keraamilised?) peal. Seda, palju selles väites tõde on, pole ma ise testida saanud.

Endal praegu poola Team Dragoni nöör peal (tegelikult on see tehtud japside Toray tehases, mis üks kiidetumaid nööri/monofiili tootjaid maailmas). Praegu olen rahul - hea libe ja tugev nöör ning paistab, et ka päris kulumiskindel (Y)

Monofiil ka sama tootja oma ning ei saa ühtegi halba sõna öelda.
More
12 years 5 months ago - 12 years 5 months ago #1237 by pehkucho
Endal praegu Diamond Braid 0,20mm nöör ja selle üle kurta ei saa, ex aeg näitab.Aga jh olen seda isegi kuulnud , et kehvad rõngad pidid nööri kulutama.Üldse peaks nööri tamiili vastu vahetama kuna on tunda jäätumise märke.
Last edit: 12 years 5 months ago by pehkucho.
Time to create page: 0.210 seconds
Powered by Kunena Forum