Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Nöör ja Tamiil - kiida, laida ja küsi

More
9 years 9 months ago - 9 years 9 months ago #5168 by tonuv
Tere!
Jeekim, see on päris hea tamiil! Ma mõned kuud tagasi otsisin ja tellisin 5-6 erinevat tamiili, testimiseks. 2 viskasin vist kohe ära (mõni 0,2ne oli silmajärgi isegi vähemalt 0,24ne), mõni habras, aga see Exofil, mida välja tood, oli väga hea. Õiges mõõdus ja tugev, peab hästi sõlme. Ma aastaid juba Spiderwire xxx strongile alternatiivi otsinud, seda kuramust ei toodeta enam ja nüüd leidsin! Teine hea valik on Salmos Asso. 0,2ne seal 8,6 kg vist oli :lol: aga noh, eks ilmselt siis midagi muud sellega mõeldakse B) enivei, kuna ma kokkuvõttes viimase aasta-kahe jooksul paarkümmend erinevat tamiili tellinud, testinud, siis kindel valik on EFTTA logo, et mõõt õige ja tugevus ka. Eriti hullud on sakslased, kes ikka tugevamad tahavad välja paista. Aapua poolt kiidetud tamiil ka, 0,2ne on mõõtes 0,24 tegelikult ;)
Last edit: 9 years 9 months ago by tonuv.
The following user(s) said Thank You: hannes
More
9 years 9 months ago #5169 by tonuv
Jeekim see spider, millega aastaid püüdnud oleme, Exofil ei jäänud kuidagi alla, mina aru vahest ei saanud.

More
9 years 9 months ago #5170 by Jeekim
Seda Spiderit paistab veel itaallastel olema, aga ei tea ju kui kaua nüüdseks ladudes olnud:
www.pescareinliberta.it/spider-wire-xxx-...mono-300-mt-6C8.phtm
More
9 years 9 months ago - 9 years 9 months ago #5171 by tonuv
Ma tellisin testiks seda uut Spiderit ka. Tõesti 0,2ne on vähemalt 0,25 vist! Jube jama.
Seaguar'i Tatsu on veel väga hea! Tegelikult ka Kalastuskeskuses on mõned EFTTA märgistusega ok tamiilid. Exofil oli veel olematu mäluga, leechiga hea mängitada ja püüda. Fluoro kiht on nanodes peal, see jäigaks ei muuda. Täitsa ok oli tõesti, julgen soovitada täitsa.
Tootmisest paar aastat maas tamiile mõned kunagi tellisin, lisaks laos ju seisavad, nagu niidi tõmbasin käte vahel katki. See on sul hea ääremärkus tegelikult, selle tootmisest maas ladudejääkide kohapealt. Ega tamiil kapis ka 5 aastaga muutub...
Last edit: 9 years 9 months ago by hannes.
More
9 years 9 months ago #5172 by ceemic
Kas toda Exofili mujalt, kui fishing-martist ka leiab? Eestis ei müü keegi?
More
9 years 9 months ago #5173 by Jeekim
Ei, Eestist ei leia, kuigi Salmoga Kalale koduleht teatab, et esindab ka Quantumi ja teiste Zebco grupi firmade tooteid. Nähtavasti esindamine ei tähenda veel müümist.
Time to create page: 0.156 seconds
Powered by Kunena Forum