Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 5

More
10 years 2 months ago #4410 by Ilves
Replied by Ilves on topic Jõeforell vol. 5
Küsimus leechide kohta. Kas saadaval on ainult need leechid mis on nummerdatud? Ühel pildil tundub valik vähe suurem.

Leechi nime kohapealt olen ma arvamusel, et leedž kõlab hästi ja paremini kui liits minujaoks.
More
10 years 2 months ago #4411 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 5
Mulle kõlab leech hästi, pole vaja kõike eestistada :D Kui leiutame midagi ise, siis paneme ise ka nime.

More
10 years 2 months ago #4412 by allu0
Replied by allu0 on topic Jõeforell vol. 5
Kas tegu siis nende kolme spetsialisti toodanguga või lihtsalt nende abiga postitus? :D
More
10 years 2 months ago #4413 by allu0
Replied by allu0 on topic Jõeforell vol. 5
Tegelikult kui täpsemalt uurida siis on tegu väga hea ja täpse postitusega, artiklid, pildid, videod ja isegi varustuse andmed ja selle vajaduse lahtiseletused! Sain isegi palju uut infot ning lähen homme proovima :P
The following user(s) said Thank You: hannes
More
10 years 2 months ago - 10 years 2 months ago #4414 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforell vol. 5
Telefon, helikopter, coca-cola, spinning, jig jne. pole samuti eestikeelsed. Nii peaks ka "leech" kõlbama. "Leeds" või "liids" on kasutanud vaid Koržets. Ka soome keeles on siiski kõige levinum "leech".
allu0 - minu "kurja" kätt artikli ja müügiks olevate leechide juures pole. Olin vaid ette informeeritud, et artiklis kajastatakse ka minu seisukohti.
Last edit: 10 years 2 months ago by Jeekim.
More
10 years 2 months ago #4415 by scuba
Replied by scuba on topic Jõeforell vol. 5
Kui kellegagi sel teemal vestlen,siis hääldavad kõik ikka liits ,s-i asemel muidugi katusega s ehk shaa täht.
Ja ikka tugev t tuleb alati hääldusest,nõrga d hääldamine nõuab praktikas liikset püüdlikkust.Kuna Eesti keeles hääldatakse nii nagu kirjutatakse,siis leech ju ei hääldata.
seda võib ju hääldada ;leekh.Aga kokkuvõttes on see rohkem keeleteadlaste rida.
Time to create page: 0.129 seconds
Powered by Kunena Forum