Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 4

More
10 years 7 months ago #3864 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 4
või noh....ei pea see vesi isegi selge olema :)
More
10 years 7 months ago #3865 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 4
Täna sain ühe L40,5 ikkagi kotti, püük muidu üsna sündmuste vaene....üheski leechist ilma ei jäänud, hoopis leidsin 4 lanti :D olen rahul.

Tegin võileivad valmis, pakkisin koti kokku, äratus kell 4. Tunnet ei ole, kuid tahtmine ja vajadus jube suur :s Nii krdi raske otsustada, mis homme saab. Tahaks nagu teha pimedast pimedani püüki, kui plaani ei suuda kokku panna.

More
10 years 7 months ago #3866 by raikoj
Replied by raikoj on topic Jõeforell vol. 4
Eile kotikala ei tulnud, aga käik väärib mainimist. Kokku joonlauaga mõõtes 12 km kohati mitte just kõige kergemat maastikku. Välja pimedas ja koju peaaegu pimedas. Hommikul oleks võinud valge muru peal lumeingleid teha ja lõunapaiku oli nii palav, et päikesepiste oleks saanud. Ilm ei olnud üldse soodne, aga mida sa hädaga teed, paar võimalust on see aasta veel jäänud. Paari koha peal oli metsas nii palju põdrakärbseid, et tappa sai neid kolmekaupa, aga peale lendas ikkagi rohkem, kui tappa suutsin.

Kaldal käis väikseid forelle ja hauge. Päeva tippsündmus oli see, kui Toomas võttis väikese rohuvaba landi otsa suure "see on haug, ei vikker, ei meriforell hoopis" vähemalt kahekilose looma. Loom läks koos landiga muidugi.

Ja ma võin aru saada kalameestest, kes lähevad jõe äärde kus auto juba ees on - see on enda probleem, aga ma ei saa aru neist, kes mööda jooksevad.
More
10 years 7 months ago #3867 by ceemic
Replied by ceemic on topic Jõeforell vol. 4
Mul tuli neljapäeval kokku ~13km. Püügimaad sellest ~3,9km; võsas ragistamist ~4,5km ning metsa/kruusateid ~4,6km.

Kellestki ise mööda ei ragistanud, ning ei rikkunud teised ka minu püüki :D
More
10 years 7 months ago #3868 by hannes
Replied by hannes on topic Jõeforell vol. 4
Hilised õnnitlused ceemikule (beer)

Nädal on jäänud, härrased - andke aga tuld :woohoo: Nädalavahetusel lõpetan ka hooaja ära. Loodan, et väärikalt :)
More
10 years 7 months ago #3869 by kriccc
Replied by kriccc on topic Jõeforell vol. 4
Laupäeval peaks vist nimesiltidega mütsikesed pähe panema, oleks tore näha kellega jõe ääres kokku võib saada :D Teades, et laupäev on hullumaja on siiski endal ka plaanis teha viimane korralikum päev ja reedesed pidustused ära unustada.
Time to create page: 0.106 seconds
Powered by Kunena Forum