Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 4

More
10 years 7 months ago #3884 by ceemic
Replied by ceemic on topic Jõeforell vol. 4
Ulme algus sul ikka. Müts maha!

Korraks ehmusin, kui 6280km nägin, aga siis hakkasin arvutama ja tundub päris loogiline number.
Mitu käiku sul kokku tuli?

Mul oli kokku 33 käiku. Kui võtta keskmiselt 150km käik, siis teeb see ~5000km. Aga oli ka palju 200+km ringe, samas ka nii mõnigi alla 150km...
More
10 years 7 months ago #3885 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 4
Krt ma käike ei viitsinud lugeda aga arvan, et kuskil 40-50 käiku. Mõned käigud olid ka nö tasuta, mida ma sisse ei lugenud. Mul kõige lähemad käigud on 100km edasi-tagasi. Keskmine on 200 vast.

More
10 years 7 months ago #3886 by scuba
Replied by scuba on topic Jõeforell vol. 4
Kas kõik need kalad tõid koju kah ja palju nende kogukaal oli.Ma pole küll kunagimõõdukalu lugenud,aga niipalju vist küll hooajaga pole saanud.
Sellise hulga peale oleks tõenäosusteooria järgi paar kahest kah pidanud tulema.MIs Sul top 5 kalde suurused ja palju kilo ja üle oli.






0
More
10 years 7 months ago #3887 by ceemic
Replied by ceemic on topic Jõeforell vol. 4
Kena hooaja lõppu sõbrad-kaaskannatajad!
More
10 years 7 months ago #3888 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 4
Scuba, ei toonud kohe kindlasti neid kõiki koju :) Kui hooaja algul oli suur õnn üldse mõõdukala saada siis läks ka l32 kotti, kuid üsna pea hakkas tekkima ka enda alammõõt, ehk siis alla L40 kala kotti enam ei läinud ja kui juba midagi oli siis sai ka kuni L45 kalu tagasi lastud.
Ei oska nüüd täpselt öelda, kui palju kilo+ kalu sai tabatud, kuid palju neid polnud. Ehk miski 10 kanti. Top 3 oli 1,49/1,29/1,25 vms. Ei tea nii täpselt. Eks järgmine hooaeg tuleb suuremat rohkem, kuna see kord jäi talvepüük üsna soikku ja ei teadnud ka kohti veel sellel ajal. Sellist 800g kala oli küll väga palju :)
More
10 years 7 months ago #3890 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforell vol. 4


Ja nii lõppes minu hooaeg... Kell 04.00 juba sõitsin. Kell 06.00 pidime sõbraga juba vees olema. Ja kell umbes 05.10 andis mu auto tee peal otsad. Äiapapa vedas slepis õhtul Tallinna tagasi. Päev siiski päris raisku ei läinud. Lähedal oli üks nire, 2 mõõdukala sain siiski kätte, aga sitt on olla ikkagi. Sitikas teenis mind ikka uskumatult hästi ja kaua. Loodan talle veel kuidagi ikka elu sisse puhuda...

Scuba - 80 mõõdukat ei ole ulme. Ma arhiivi sobrama ei lähe, aga eelmisel kevadel oli üks käik, kus õnnestus paarkümmend mõõdukala saada. Kõik väga ühtlase suurusega. Nii et ei pea statistiliselt 2+ sinna sisse mahtuma. Sellise võtuga päevi ei ole küll alati, aga satud aastas 5 korda miimoodi peale, ja pole ka 100 mõõdukat probleem. Ise jäin see aasta küll tagasihoidlikuma koguse peale, aga kiloplussi tuli kokku suhteliselt palju. Nüüd pühendan ennast merikale.
Attachments:
Time to create page: 0.100 seconds
Powered by Kunena Forum