Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforell vol. 4

More
10 years 7 months ago #3891 by scuba
Replied by scuba on topic Jõeforell vol. 4
Mis siis Citikal nii ootamatult juhtuda sai.Rehvid kulusid traatideni läbi?:-)
More
10 years 7 months ago #3892 by aapua
Replied by aapua on topic Jõeforell vol. 4
Lõi järjest kõik tuled armatuurlaual põlema, alustas akutulest, siis padi, ABS jne, siis tuhmusid esituled, spidokas kukkus ära ja lülitas ennast täielikult pimereziimile. Peale suitsu ja 10 minti ropendamist lubas käivitada ja kilt sõita, siis kordus sama. Nüüd ei mõika starterile enam absoluutselt. "Aju" on ilmselt läbi, nii palju või vähe tal seda elektroonikat üldse on. Eks paistab, mida targad diagnostikaonud mulle räägivad.

More
10 years 7 months ago #3893 by timo
Replied by timo on topic Jõeforell vol. 4
Eile panin oma esimesele täpikuhooajale punkti. Kui võrd seda hooajaks saabki nimetada, vaid 2 käiku septembris. Kuna varem pole sellist tarka kala jahtinud, siis tuli suuresti tugineda neile tarkadele sõnadele, mida siin foorumis eespool targad täpikukütid rääkinud on. Eks kõvasti tuleb ridade vahelt ka lugeda B)
Eile valisin ühe lõigu ülemjooksust ja kolasin ringi. Õnnestus suhteliselt vaikselt hiilida ja näha visuaalselt suurt täpikut. Kahjuks jäigi see vaid tema nägemiseks. Oma alamõõõdulised saagid mõõtsin üle ja lasin tagasi kasvama (kaks L 30).
Algaja kohta valmistab head meelt juba see, et midagigi kätte saab + fantast loodus + kvaliteetaeg.
Tuleb veel spetsialistide juttudest tarkuseteri noppida ning ise kogemusi omandada, et neile suurematele täppidele ka pihta saada.
Aga see kõik 2014 ootamas!

Kõike parimat täpikuküttidele!
More
10 years 7 months ago #3894 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 4
Vaene aapua, tuleb välja, et ma pole ainus, kelle hooaeg lõppes sellega, et 4,5 kuud tuleb okas hinges passida :D
More
10 years 7 months ago #3895 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforell vol. 4
Ja arvan ka, et minu mõõdukalad pole ulme tulemus......32 kala on 3 käigu omad. Miski juuli lõpus oli lihtsalt maru hea võtt kalal :) Ja minu käigud on suuresti kohtadesse, kus tõenäoliselt ei liigugi 2+ kala.

Mõnusat ootamist kõigile :)
More
10 years 7 months ago #3896 by hannes
Replied by hannes on topic Jõeforell vol. 4
Sven paugutas ikka esimese hooaja kohta väga kõva tulemuse (tegelikult on see auväärt skoor ka vanale jõekahundile). Hea, kui ma oma esimesel hooajal mõned mõõdukalad kotti sain :)

Aapua, pead oma sitikale siiski tänulik olema, et ta sind terve jõekahooeg truult teenis ja alles viimasel päeval saba andis :) Merikani veel aega, jõuad ilusti väikese ajukirurgia ära teha :)

Woobler, tunnen natuke kaasa, et sa jõekapüügi alles septembris avastasid - mul oli sama jama. Avastasin omal ajal jõekarõõmud suve lõpus ja 1. veebruari ootamine läks oioi kui pikaks. Õnneks sai vahepeal spinnaga teisi kalu jahitud ja see leevendas olukorda natuke.

Eile panin ka hooajale punkti. Kala ei saanud. Läksime sõbraga, kes muidu kõva kalamees, kuid jõeforelli varem pole püüdnud, ühte uut jõge avastama. Kohale jõudes leidsime eest eriti kurvanäolise nire, kus vett nii 15 cm jagu. Aega oli vähe, kuid niisama koju tagasi sõita ei tahtnud ja läksime paariks tunniks üht väga tuntud Põhja-Eesti forellijõge pommitama. Kalal oli suu täiesti lukus (kui seal üldse kala oli :) ) Sõber sai vähemalt püügimaitse suhu ja usun, et see ei jää tema viimaseks korraks..

Muidu oli hooaeg täitsa OK (eriti võrreldes eelmise tuksiläinud hooajaga). Võrreldes teiste siinsete ässadega ma palju jõe äärde ei jõudnud, kuid enamus korrad sai ikka kalaga koju tuldud.

Mis seal ikka, laseme siis nendel jõetäpikutel mõnusalt välja puhata ja anname vahepeale teistele kaladele valu :fish2: Uurisin täna juba oma merikalante - krt, enne esimest püüki peab paljudel konksud ära vahetama :)
The following user(s) said Thank You: timo
Time to create page: 0.190 seconds
Powered by Kunena Forum