Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Kottide ja vestide teema

More
9 years 2 months ago #6040 by elmerike
Replied by elmerike on topic Kottide ja vestide teema
Antero, ma profiks ei pea ennast aga loodetavasti sa ei pahanda, et kirjutan ;-)

Mina proovisin möödunud sügisest saati e-pood.kalaportaal.ee/kotid-kalamehele/k...ehr-backpack-de-luxe seda. Kott ise on üsna heade omadustega: asub seljal kõrgel (ei saa nii lihtsalt märjaks ja annab julguse sügavamale minna, mingi psühholoogiline värk), kui peaks vett saama lühiajaliselt, siis kott seest kuiv, panipaiku piisavalt toidumoonale, veele, kaladele. Esimestesse kõhu pool olevatesse taskutesse saab panna landikarbid jm tarvikud, et ei pea kotti seljast võtma. Üldiselt on kott ka hästi tasakaalus (esi- tagasuunas) ja ei väsita selga ka pikaajalisel kandmisel. Head laiad õlarihmad. Ja on ka mõlemal pool kinnitusaasad ridva jaoks.

Üks aga on, nimelt koti külgedel olevad rihmad, üks tuli õmblusest lahti kohe kodus esimesel selgaproovimisel. Hannes vahetas koti kiirelt välja. Peale poolt hooaega tuli ka uuel kotil samast kohast pael lahti. Hannes lubas ka selle koti välja vahetada, kuid võib olla on see ikkagi nõrk koht kotil.

Kui see "aga" välja arvata, siis ise olen väga rahul kotiga.
The following user(s) said Thank You: -antero-
More
9 years 2 months ago - 9 years 2 months ago #6041 by hannes
Replied by hannes on topic Kottide ja vestide teema
Ise kahtlustan ikkagi praakpartiid, sest koti maaletooja on väidetavalt müünud neid sadades ja probleemid puuduvad. Ka Saksa foorumites on neid väga kiidetud. Paari nädala pärast saabub uus partii ja elmerike on esimene testija :) Püüan ise sama kotiga nii jõekat kui merikat ja ka mulle meeldib väga, et saab sügavamale vette minna. Enne tuli ka mulle sügavas väike blokk ette ja muretsesin kotis olevate asjade vettimise pärast - enam seda probleemi pole olnud. Kõhupeal olevad panipaigad on asjalikud ja landivahetust saab teha veest välja tulemata. Mahtuvuse poolest on paras ja ka jõeka varuridva suudan kotti ära mahutada.
Last edit: 9 years 2 months ago by hannes.

More
9 years 2 months ago #6046 by OM
Replied by OM on topic Kottide ja vestide teema

Madis wrote: Me ceemicuga tellisime need: www.airflofishing.com/buy.cfm/luggage/ai...ack-pack/75/no/50318


Mul on midagi väga sarnast, ehk siis siitsamast kalaportaali e- poest soetatud vest vision Mega Bra e-pood.kalaportaal.ee/vestid-kalamehele/...-bra-vest-kalamehele , see, mis on esimestel piltidel, ehk siis uuem mudel, on teist värvi ja minu arust ka ülesehituselt pisut erinev, värv parem jne. Vestiga olen ülimalt rahul, taskuid ja mahutavust on rohkem kui rubla eest, vesti hind siiski natukene krõbe. Mahutavuse koha pealt on võimalik ära paigutada väga palju asju, sest vest väljastpoolt nagu ikka, kaetud erinevate kihiliste taskutega, kuid ka seespool on mitmekihiline vooder, kus siis erinevatel kihtidel, erinevatel kõrgustel on erinevate suurustega taskud (näiteks väljastpoolt üks suur tasku terve vesti ulatuses ülevalt alla ja sees sama tasku vastas kolme lukuga eraldatud taskut ja nende vahel kõrgem krõpsuga tasku välimise ja sisemise seina vahel), kuid samas on ka vest sellisest materjalist, et see kihilisus ei tapa kuumal suvepäeval. Lisaks ka 2 väga head selja peal olevat taskut, millest suurem on külgedelt lukkudega, et saaks vajadusel lisa ruumi juurde tekitada. Ei näe, et millegi äramahutamisega tekiks probleeme, olen tihtilugu kandnud kaasas ülearust stuffi, kuid praegu ei näe, et selle jaoks poleks ruumi, tihti söök, jook, lisa rull (mitte ainult pool). Esimesed korrad, kui vesti kandsin, ei arvestanud sellega, et kui kõik rinnal olevad taskud kraami täis laon ja seljale ei pane midagi siis päeva lõpuks oli kael kuidagi kange. Teiseks, reguleerimisrihmade pingutid tuleb topelt läbi põimida, muidu libisevad pika püügi ajal lahti, kuid, kui on topelt siis paar kolm püügipäeva sama riietuse puhul pole probleem. Kui kunagi keegi peaks huvi tundma siis kindlasti olen nõus vesti näitama!
More
9 years 2 months ago #6047 by Madis
Replied by Madis on topic Kottide ja vestide teema
Annaks veel sellise vihje, et seda Airflo vest-seljakotti saab ilma airflo logodetta Alibaba.com-ist oluliselt odavamalt.
www.alibaba.com/product-detail/V-pop-wat...vest_1890397547.html
More
9 years 2 months ago #6049 by Kivi
Replied by Kivi on topic Kottide ja vestide teema
Soetasin ka aasta lõpus sellise koti nagu elmerike viitas, kasutada pole veel jõudnud.
Kõrgele hoiab see kott küll, kui kodus selga proovisin siis naine mainis et selle kotiga kohe päris kobedad tissid kaugemalt vaadates :lol:
More
9 years 2 months ago #6051 by makrell
Replied by makrell on topic Kottide ja vestide teema
Ma ei oska konkreetselt soovitada millist seljakotti osta, kuid ma võin soovitada mitte osta Simms Dry Creek-i. Selle seeria seljakotiga on mul väga negatiivne kogemus. Kott pidavat olema üsna veekindel. Egas ma temaga vee alla just roninud, kuid esimene korralik vihm forellitades ajas ikka närvi mustaks küll. Lõuna pausi ajal kotti avades vaatas mulle sealt vastu suur veeloik ja kõik mu kaasavõetu seal sees ulpimas. Tuli välja et see kott oli ses mõttes veekindel küll, et vett välja ei lasknud mis sisse oli jooksnud. Ei teagi kas need veekindlad lukud ei toimi või mis seal läbi lekib. Vahel ikka kasutan seda kotti ka edaspidi, korralikult vesise ilmaga pigem siiski mitte. Koti põhja kärsatasin kuuma terava oraga mõningad väiksed augud, et siis vähemasti vesi ka välja pääseks kui kord tulemas jälle on. (Y)
Time to create page: 0.469 seconds
Powered by Kunena Forum