Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforelli hooaeg 2016

More
7 years 7 months ago #8493 by Ilves
Replied by Ilves on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Hooaja viimasele püügile minnes selgus, et olen oma luviase vända ära kaotanud. Arvatavasti eelnevalt püügilt tagasi kõndides kuidagi otsast ära keeranud ennast. Õnneks oli autos kaasas daiwa caldia, mille vänt sobis ka luviasele ja õnneks sai hooaeg kenasti lõpetatud. Siit ka küsimus siia: on kellelgi vana luvias pensionil ja tahab sealt mulle vända maha müüa?
More
7 years 7 months ago - 7 years 7 months ago #8494 by ceemic
Replied by ceemic on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Ma võin sulle vända müüa, aga terve rulli hinnaga :D
Ja rull on mul aus, küsi Raineri käest, kui ei usu :)
Last edit: 7 years 7 months ago by ceemic.

More
7 years 7 months ago #8495 by Ilves
Replied by Ilves on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Kui su aus rull 20-40€ maksab, siis ma olen nõus :lol: Kui ei maksa, siis peab kuskilt mujalt otsima hakkama või caldia vändaga edasi püüdma. Ei olnud hullu midagi sellega kerida :lol:
More
7 years 7 months ago #8496 by Justas
Replied by Justas on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Milline Luvias sul on, täpsusta palun mudel?
Ja see Caldia mudel millest vänt soobib saab kirjutada ka.
More
7 years 7 months ago #8497 by Ilves
Replied by Ilves on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Luvias 2004. Ja Caldia on 3500 mudel.
More
7 years 7 months ago - 7 years 7 months ago #8501 by Justas
Replied by Justas on topic Jõeforelli hooaeg 2016

Ilves wrote: Luvias 2004. Ja Caldia on 3500 mudel.

12 Luvias 2004 vänt saan pakuda 90EUR eest ja aega see võtab ~2 nädalad. Uus originaal varuosa. Kui on huvi saada sõnum.
Last edit: 7 years 7 months ago by Justas.
Time to create page: 0.115 seconds
Powered by Kunena Forum