Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforelli hooaeg 2016

More
8 years 2 months ago #7529 by ceemic
Aeg uus teema teha :)
Eelmise hooaja teema siin: www.kalaportaal.ee/foorum/kalapuuk/3382-joeforelli-hooaeg-2015

Tundub, et me oleme lootusetult hiljaks hooaja avamisega jäänud.
Targemad on juba aastavahetusel tuntud kolliaukudesse laagri püsti pannud:
www.nahkanuia.net/?p=11339


Aga 11 päeva veel, siis võime liituda :lol:
More
8 years 2 months ago #7535 by Andres1984
Replied by Andres1984 on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Spinningut hoidev noorsand ei tundu olevat tüüpiline röövik.Ilmselt ta lihtsalt ei tea seaduseid ja püügipiiranguid, aga see ei ole vabandatav.Mulle meenus seoses selle pildiga kohe facebook-is levinud teema, kus üks kodanik uhkeldas avalikult sellega, et käib Loobul tonkatamas.
Aga uus hooaeg on algamas ja on paras aeg enda varustust sättima hakata.Tuleb konksud teravaks ihuda ja vanad jahisuusad üle tõrvata...

Soovin kõigile algavaks hooajaks edu!

More
8 years 2 months ago #7536 by ceemic
Replied by ceemic on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Ilmselgelt pole tegu kriminaaliga, kes surmanuhtlust vääriks.
Aga keeluajal tolmu üles keerutamiseks kena pilt siiski :lol:

Kes veel peale minu esimeseks veebruari nädalaks puhkuse võtsid?
More
8 years 2 months ago #7537 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Ma vist väljamaal tööl vel sel ajal, tulen kindlasti esimesel nädalal tagasi :D Siis kui osa on juba ära puhanud on vabam askeldada :D
More
8 years 2 months ago #7538 by Svennu
Replied by Svennu on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Õige kah, tulebki ju rajad lasta sisse tallata ja alles siis ise minna :)
More
8 years 2 months ago #7539 by lazarus
Replied by lazarus on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Et talv ja jää on saatanast, siis saan rahulikult paar nädalat veel kodus kükitada. Siis võib hakata mõtlema, et kas ja kuhu... :)
Time to create page: 0.188 seconds
Powered by Kunena Forum