Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforell vol. 3

More
9 years 6 months ago - 9 years 6 months ago #5515 by timo
Meriforell vol. 3 was created by timo
Eelmine teema: www.kalaportaal.ee/foorum/kalapuuk/2906-...vol-2?start=200#5514

Tulin just püügilt. Leidsin varjupoolse külje kus oli lombike puhast vett. Eemal kividel loopis ka keegi, kes sai ilusa kotikala. Endal üks kontakt ja L45 tagasi ujuma. Emotsiooni oli mõnuga aga las ta kasvab veel! Püügiaega c 3h.

NB! Eraldi tahaks kiita Gamakatsu Super G-line tamiili (siit e-poest ostetud). Ma olen ennem ikka igast s***a poolil kasutanud. Sellega oli lausa lust püüda.

Edu kotkad!
Last edit: 9 years 6 months ago by hannes.
More
9 years 6 months ago #5516 by tamma
Replied by tamma on topic Meriforell vol. 3
Viisin eile sõbra elus esimest korda merikat püüdma. Andsin ridva, rulli, näitasin ta landikarbile, et see siin sul ainuke normaalne, viisin mere äärde, ütlesin, viska nüüd sinnapoole. Laine oli vinge ja tuul kõva, aga 15 minuti pärast oli tüübil 1,4 kg ja 50 cm kala käes. Vot nii kuldse südamega inimene olen. p.s. ise pole vaatamata ca 25-le piitsutamisele mõõdu merikat saanud (mõned harvad ja kurvad alamõõdulised siiski kaldal käinud).
The following user(s) said Thank You: Reamees Ahven

More
9 years 6 months ago #5517 by aapua
Replied by aapua on topic Meriforell vol. 3
Nii see on, tamma. Ükski heategu ei jää karistuseta.
The following user(s) said Thank You: Reamees Ahven
More
9 years 6 months ago #5518 by melka
Replied by melka on topic Meriforell vol. 3
Nädalavahetusel Saaremaal 0 tuult oli palju .
More
9 years 6 months ago #5528 by melka
Replied by melka on topic Meriforell vol. 3
Soovitage mõistliku hinna ja kvaliteediga kahlakaid ja kuskohast neid hankida .Tänan.
More
9 years 6 months ago #5529 by aapua
Replied by aapua on topic Meriforell vol. 3
Bobo.
Soovitan Behri vilttallaga neopreenid.
The following user(s) said Thank You: melka
Time to create page: 0.199 seconds
Powered by Kunena Forum