Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Müstiline metsajärv - aidake lahendada saladust

More
10 years 10 months ago #3525 by Wapsik
no kui püüad kolme unnaga mis po sakonu lubatud siis saad ju tiba katsetada nii kõrguste kui sööda kala suurusega. Aga julgeks pakkuda et kuna järves vesi ikkagi külma poolne siis vast kala eelistab sellist optimaalset võimalust seega võimalikult vähese energiaga võimalikult suurem suu täis. ja 100 grammine särg pole ka kindlasti just väikeste killast seega tundub vast igati ok olema... nalja pärast võid hoopis suure rasvase ööka unna otsa panna ja nii poole meetri peale põhjast rippuma jätta ... vaata mis juhtub...
More
10 years 10 months ago #3526 by Wapsik
unna kohta veel et võid proovida erinevaid rakendamise mooduseid... aga see juba teine teema oleks ....

More
10 years 10 months ago #3527 by markofkin
Kui õng või muu rakendus kaasas, siis ainult üht unda kasutan alati. Und kui suht passiivne püügiviis (välja arvatud väljatõmbamishetked, muidugi, seal pole midagi passiivset :) ), tundub max lubatud koguses pisut meeleheitliku katsena või ma ei tea... Ahnimisena. Pealegi, kui õngega või spinnaga väljas olla, siis juba ühegi unna passimine segav on, seda enam, et vähegi haugi moodi haug ennast tavaliselt peale haukamist koos konksuga roogu või põhja armastab mässerdada; ei taha lahtikeritud unda kaua sees hoida...

Kas oled seda öökaga mängimist ise proovinud, Wapsik? Mis toimus?

Eilsed kolakad unna pihta olid kõik pinnaveest. Peale pulkade tagasviskamist lasin kusagil kahe meetri peale sööda, siis oli kuni äratulekuni vaikus, vaid söödakala sain vahetada...
More
10 years 10 months ago #3529 by Wapsik
See ööussi asi tuli mulle meelde seoses Anne kanali ja veel paari järve kohta kuulduga. Kuna havi on suht loll ahnik siis võtab ta edukalt ka ööussi aga sul seal öökaga püüki vist põhjast eriti välja ei tule kuna öökas külmas vees vist eriti ei taha liigutada...seega võid proovida pinna kihist.
More
10 years 10 months ago #3531 by markofkin
Tasub ehk proovida küll, kuigi nagu ütlesin, mu lombike on tuuline (kuid väga armas minule). Ilmselt pelk öökas duubli või kolmiku otsas laseb unnal pisut liiga käbedasti käärust välja lombi keskele või roogu purjetada. Rohkem tina ja pikem tross abiks?
More
10 years 10 months ago #3535 by Napsitrall
Napsitrall püüaks kohast, kus tuul on seljatagant ja hoiab peibutuse loksumas ilusti mööda lompi. Krt ma arueisaa mis krdi loik see nii sügav olla saab. Googeldama ka ei hakka suht inimlikust uudishimust. Palju andmeid ju teemas olemas ja otsing teeb kähku. Aru saan sellestki ,et kilgata pole mõtet. Eks sellel järvel oma käekiri mida tabada. Kui ära tabad,siis võid kalakaupmeheks hakata.
Lugupidamisega,
Napsitrall
Time to create page: 0.251 seconds
Powered by Kunena Forum