Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Haugipüük vol. 1

More
12 years 1 week ago #2027 by Cormoran
Replied by Cormoran on topic Haugipüük vol. 1
Jah täna oli päris jahmatav vaadata kuidas poisikesed.väikeste kummilantidega koletist väsitasid,aga paraku nagu alati ei jää ta sinna otsa kunagi kui teda seal otsas ei oska hoida.aga mina ikka oma nö pro riistadega kohal aga mitte halligi...ju siis kumm on liider.Lähen poodi ostan sealt lõhet ja läen koju näitan naisele mis sain :)seni kui võtma hakkab.
More
12 years 6 days ago #2029 by andreas84
Replied by andreas84 on topic Haugipüük vol. 1
olen isegi tähelepannud et silikon kala toimib päris hästi. viimased saagid ka silikon landiga saadud veebruaris oli porgandi toon maiuspalaks

More
11 years 11 months ago #2190 by ubinas
Replied by ubinas on topic Haugipüük vol. 1
Ülehomseks konksud teravaks ihutud? Ilmateade just kuivaks jätta kalameest väga ei luba. Kuid kas ka kuivale?
More
11 years 11 months ago #2191 by kalamees17
Replied by kalamees17 on topic Haugipüük vol. 1
Jaa, kõik landid ja spinningud täitsa valmis, kuid asi mis on puudu on nimelt aeg. Pole aega käia lihtsalt. :(
More
11 years 11 months ago #2192 by Ronny
Replied by Ronny on topic Haugipüük vol. 1
Ülehomme hommikul kell 4 on start. spinningud on juba nädala ootel olnud, ainult oma lemmik lanti ma kahjuks ei saanud.
More
11 years 11 months ago #2193 by kalamees17
Replied by kalamees17 on topic Haugipüük vol. 1
Kiirelt tahaks mingit lovec rapy või stormy lanti, oskaks keegi soovitada milline on teie arust parim lant mis töötab.
Time to create page: 0.108 seconds
Powered by Kunena Forum