Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Haugipüük vol. 1

More
11 years 10 months ago #2365 by sipsik777
Replied by sipsik777 on topic Haugipüük vol. 1
Olen siis käinud 11 maist alates haugi püüdmas. Nüüd siis 4 või 5 päeva jutti. Erinevatel kellaaegadel alates kella kolmest kuni pimedani. Püüdnud erinevate lantidega (silikon, salmo minnow mida kasutatakse orellipüügiks, strike pro hunchback, erinevad värvid meps 2-4 ja muud pöörlevad). proovinud erinevaid jõgesi ja kohti. siblinud võsas, korjanud puuke ja loovutanud lante. Ja kusjuures mitte üksi. kaaslasega kõik need korrad. Tulemus: vaid 1 kord nägin kaldaääres u. 40 cm kala, kaaslasel 1 kord 15cm otsas kes läks edasi kasvama.
Niisiis nutulaul sai lauldud, küsimused ka. Kui suurt rolli mängib õnn? Kas teen ise midagi valesti? Hooaeg sai läbi sel korral? Küsimused on ehk üsna totrad aga viimases hädas pani nii kirjutama. :(
More
11 years 10 months ago #2366 by velts
Replied by velts on topic Haugipüük vol. 1
Saan sind lohutada sellega, et sa pole üksi. Olen loopinud Saadjärvel, Maardus ja lõpuks sain mõõdukala Pirita jõest. Mis siin nutta ..... treenime edasi.

More
11 years 10 months ago - 11 years 10 months ago #2369 by hannes
Replied by hannes on topic Haugipüük vol. 1
Sipsik, ära kaota lootust :)

Raske öelda, milles asi aga mulle tundub, et käite kohtade peal, kus kala vähevõitu. Sellele viitab see, et te pole ka alamõõdulisi tabanud. Minu kogemuse järgi kui mõõdukalaga koju ei tule, siis alamõõdulisi ikka otsa hakkab. Uurige foorumeid, jõgede-järvede nimekirjasid, kaarte...tavaliselt on kalarikkamad need veekogud, millele on raskem ligi pääseda. Muud ei oska praegu soovitada.
Last edit: 11 years 10 months ago by hannes.
More
11 years 10 months ago #2371 by RL
Replied by RL on topic Haugipüük vol. 1
ei saa kurta et haugi pole. Viimase 2e nädala jooksul pannile rännanud 5 haugi kellest suurim oli 2,6 kilone. Püüan jõest ja täiesti valge silikoniga.
More
11 years 10 months ago - 11 years 10 months ago #2377 by Vertu
Replied by Vertu on topic Haugipüük vol. 1
Sellisel nullimisel pole enam mitte õnnega miskit pistmist. Sa midagi valesti tegema pead. Kus kandis püüad? Jutt siis Sipsikule.
Last edit: 11 years 10 months ago by Vertu.
More
11 years 10 months ago #2378 by sipsik777
Replied by sipsik777 on topic Haugipüük vol. 1
Sai püütud siis Keila jõel. Täpsemalt Ingliste, maidla, purila, pirgu. Ahja jõgi Ahjast vastuvoolu kuskil 3-5km vast? Valgesoo kandis ja põlva järves. Atla jõgi. Emajõgi ja Türi lähedal olev jõgi kus sai vaid 10-20 minutit proovitud kiirelt. Lähiajal läheb katsetamiseks ka piritajõel ja muudes tallinna kohtades.
Kohti on palju exole. Ise ka imestan. Lisan et puuke korjasin 4 :)
Time to create page: 0.123 seconds
Powered by Kunena Forum