Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Haugipüük vol. 1

More
11 years 11 months ago #2194 by hannes
Replied by hannes on topic Haugipüük vol. 1
Madalas vees on Stormi Subwart olnud üks Eesti kalameeste lemmiklante ja siinkandis end väga hästi tõestanud. Lovec-Rapy suuremad haugilandid on poodi jõudmas paari nädala pärast, praegu on pakkuda haugile näiteks Ableti, Agressori ja Rapexi suuremaid mudeleid. Kala püüavad nad kõik (Y) :fish2:
More
11 years 11 months ago #2195 by kalamees17
Replied by kalamees17 on topic Haugipüük vol. 1
Novot, ise vaatasin ka, et suht tõhus nägi see stormi oma välja, tuleb muretseda!

More
11 years 11 months ago #2200 by ubinas
Replied by ubinas on topic Haugipüük vol. 1
Vot selle Stormi punniga... praegu saadaolev lant on minu arvates tiba pisike. Alamõõdulisi sellega ikka kakub, kuid suurem versioon, mis on küll tootmisest mõned aastad maas olnud, see on haugile maiuspalaks. Õnneks on mul mõningad suuremad veel alles, sai neid varutud just seetõttu, et põhiline landijärv on mul suht madal ning vobleriga pole seal suurt muidu tehagi. Pinnapunn siis on vägagi abiks. Samamoodi on Toby selline, mis törts kiiremal kerimisel suht pinnalt liugleb. Stormi pisemad versioonid on aga vägagi head kõiksugu muude röövkalade jaoks. 5cm on kaldale toonud ka mõned ahunad, kuid siiski rabab seda enamasti nolgist haug. Toby kusjuures tundub ka ahunale ahvatlevat mängu tegevat, sest mõni ahven, kelle tobyga saanud olen, on pikkusesuhtega 3:4 landi kasuks. Peab ikka nälg olema, eks?
More
11 years 11 months ago #2207 by kalamees17
Replied by kalamees17 on topic Haugipüük vol. 1
Kas keegi oskab öelda, kus seda stormi lanti müüakse ?
More
11 years 11 months ago #2211 by ubinas
Replied by ubinas on topic Haugipüük vol. 1
Isegi siinsamas e-poes on saada.
Haugil täna käidud. 1 kaldale 2 otsast minema. Uus tamiil vedas alt, ei kannata absoluutselt sõlme, kaotasin 4 plekklanti täna seetõttu. Kahjuks ei osanud teist tamiili ehku peale kaasa ka vedada ja lõpetasingi lõpuks püügi, et landikadu vähendada. Kuidas teistel täna saagid?
More
11 years 11 months ago #2213 by Ronny
Replied by Ronny on topic Haugipüük vol. 1
Hommikune vihm rikkus võtu ära, vesi oli ca 30 cm kõrgem ja sogane, kala oli nagu välja surnud. Pärast Audrus ja Taalis sain ühe alamõõdulise
Time to create page: 0.260 seconds
Powered by Kunena Forum