Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Haugipüük vol. 1

More
9 years 11 months ago #4878 by sven862
Replied by sven862 on topic Haugipüük vol. 1
Minu hooaeg on rõõmsalt alanud. 11 mai.....hooaja esimene kala oli kohe 7,6kg..pikkust 105cm....krt oleks see sügisel tulnud! Siis vahele 1 päev täielikku nulli ja kolmandal käigul tuli hooaja teiseks kalaks 5,3kg haugike :) hiljem lisandus ka veel ca 1kg tegelane. Kusjuures see 5,3kg tegi ikka ulme sõitu...kuskil 10 minutit jändasin temaga...vist kõige pikem aeg, mis kunagi haugi väsitamiseks kulunud, kahva ju pole..peab kurnama.

Minu püük muidugi kaldalt elussöödaga, lanti loobin harva.
More
9 years 11 months ago #4881 by volx
Replied by volx on topic Haugipüük vol. 1
Esimese haugi sain merest,kaalu ainult 3,76kg 85cm pikkuse juures.
Ja kõige kobedamaks kalaks see ka jäänud.
Sisevetest kilo-poolteist kalu 5-6 kaasa võtnud ja palju alamõõdulist ja ka mõõdulist haugi tagasi lasknud.
Võrts mai algul täieliku nulliga üllatas,pükstega sees mitmes kohas sai oldud.
Veendunud landiloopijana,proovin ka elusaga paar korda püüda ikka,äkki trehvab miskit suuremat.

More
9 years 11 months ago #4892 by lepik
Replied by lepik on topic Haugipüük vol. 1

volx wrote: Võrts mai algul täieliku nulliga üllatas,pükstega sees mitmes kohas sai oldud.
Veendunud landiloopijana,proovin ka elusaga paar korda püüda ikka,äkki trehvab miskit suuremat.

Mul tuttavad seal ka kaks päeva järjest nagu kaevu peal. Kah mai alguses.
More
9 years 10 months ago #4958 by Matu
Replied by Matu on topic Haugipüük vol. 1
Sain esimesed see aasta Kuremaa järvest, kaks kala olid nii kilo ringis ja ülejäänud 4-5 alla poole kilo.
More
9 years 10 months ago #4983 by kalamees17
Replied by kalamees17 on topic Haugipüük vol. 1
See aasta on kuidagi nigela võitu selle haugiga, eriti suurustega (N)
More
9 years 10 months ago #4984 by Zoom
Replied by Zoom on topic Haugipüük vol. 1
Põltsamaa j. keskjooksul tundub ka olevat kala arvukuse ja suuruse muutus.
Seda kahjuks hõredamaks ja väiksemaks. Tublid aastad olen seda kanti kamminud aga sellel aastal asi nukker.

Kas siin võib põhjus olla selles, et süvendatud jõel puuduvad ühenduskohad "vanajõe" sonnidega ning haugil puuduvad head kudekohad?
Time to create page: 0.187 seconds
Powered by Kunena Forum