Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Haugipüük vol. 1

More
9 years 7 months ago #5493 by Vertu
Replied by Vertu on topic Haugipüük vol. 1
0,24mm tamiil on meres haugi püüdes ikka väga peenike, 36g slideriga ei sobi küll kokku :cheer:
More
9 years 7 months ago #5494 by Metsniit
Replied by Metsniit on topic Haugipüük vol. 1
Eks ma riski peale välja läksin, sest peenem jõhv pakub ikka põnevust, hoolimata sellest, et mul oli varupool 0.3mm-ga kaasas B).

More
9 years 7 months ago #5495 by STF
Replied by STF on topic Haugipüük vol. 1
Jah, muidugi. Landile peab ju ka võimalus jääma. ... Haugipüügil ma alla 0,35 mm tamiili ei kasuta, raskete slaideritega panen peale nööriga pooli ja pikema titaantrossi. Selline tross kestab kaua ja landikonksud ei takerdu nii kergelt kui painduva trossi külge, kui slaider laialt mängib.
The following user(s) said Thank You: Metsniit
More
9 years 6 months ago #5571 by jürc
Replied by jürc on topic Haugipüük vol. 1
Pole aru saanud, mismoodi te sellele isetehtud trossile aasad tekitate?
More
9 years 6 months ago #5573 by STF
Replied by STF on topic Haugipüük vol. 1

jürc wrote: Pole aru saanud, mismoodi te sellele isetehtud trossile aasad tekitate?


Sõlmitava titaantrossi kinnitamiseks kasutan vasest hülsse, mida saab kalastustarvete poest. Trossi lahtise otsa olen tõmmanud veel kolmandat korda läbi hülsi tagasi, enne kui hülsi kokku pressin. Võimalik, et on mingi parem meetod, aga nii ma ise nuputasin ja sai üsna hea.
The following user(s) said Thank You: jürc
More
9 years 6 months ago #5578 by STF
Replied by STF on topic Haugipüük vol. 1
Trossijutu lisaks ja haugiteema jätkuks üks õppefilmike:
The following user(s) said Thank You: jürc
Time to create page: 0.142 seconds
Powered by Kunena Forum