Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforelli hooaeg 2016

More
8 years 1 month ago #7724 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Ei hakka mingit seisukohta väljendama vaid küsin - mis on hea põhjus jõge nimeliselt mainida? Vaikimise põhjust küll mõistan.
The following user(s) said Thank You: sven862, Svennu
More
8 years 1 month ago #7725 by scuba
Replied by scuba on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Vaikivad need,kes oma saladuslikust jõest kala ei saa,aga kui ikka äge ja suuri saake andev jõgi,siis miks mitte sellest kõigle rääkida ja reportaazhe teha.Eurooplasele on altruism ja vastutulelikkus väga omane.Kuidas muidu tänane õhtune võtt oli kah?Mitu autot sillal ja mitu autot pidurdas Vahuka sillale lähenedes.?Mitu autot lahkus silla juurest lössis rehvide ja vastu maad kriipiva põhjaga? :evil:

More
8 years 1 month ago #7726 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Kui sind tõesti huvitab autosid sildade juures uurida, siis ma seda osa postitusest demagoogiaks ei peagi.
More
8 years 1 month ago - 8 years 1 month ago #7727 by Kix
Replied by Kix on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Suht üleforsseeritud teema see kontroll. Kui oled jõe ääres , reaalselt jõe ääes tonkarakenduse ja muude tiluliludega, on trahvitegemine inspektori aukohus. Kui keegi saab trahvi aga kahva ja tonkade eest pagasnikus, kusagil sillapeal parkides, vaatamata et jõgi visuaalselt käeulatuses, on see põhjendatud vaid trahvisaaja rumalsuega ning ükskõiksusega. Kui kaevata antud otsus edasi, ei saaks mitte üks kohtunik tunnistada õigustatuks langetatud otsust võimalikust seaduserikkumisest, kuna puudub kuriteo koosseis. Fakt! Polnud tabatud püüdmast, isegi mitte püügipaigast ja ka vahendid pole keelatute loetelus. Puhas pseudoprobeelm, stiilis : tooli jala alt tuli vilt ära ja kraapis parketi ära, kaeban tootja kohtusse, kehv parkett! Kalastusest räkides, siis ilmselt ongi tegu eesti ühest vähestest selgeveelistest jõgedest- lõunas vesi nagu kohv ja nädalajagu pole kala trehvanud.
Ainus tulem Põlva mk eelmisel laupäeval, sentimeetritelt mõõdus kuid kõhn nagu maikuunne uba!

Attachments:
Last edit: 8 years 1 month ago by hannes.
The following user(s) said Thank You: Svennu
More
8 years 1 month ago #7728 by makrell
Replied by makrell on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Ehh mehed ! Ma loen ja imestan päris tõega kohe. Võipala ma ise kuidagi imelik ning asjast valesti aru saanud. Siit viimasel ajal muud ei kuulegi kui vahukas ja vahukas. Mul on tõega pisut kahju kohe sellest väiksest jõekesest. See on kuradima ilus väike jõeke. See trambitakse ju nii segamini selle reklaami peale. Umbes kolm aastat tagasi vist oli kui see jõeke p...e keerati. Kui minu endine hea sõber reklaamvideo meisterdas tollest väiksest jõekesest. Ma nüüd küsiks temalt mis kasu ta lõikas selle pealt? Usun et ta on nüüdseks ammu aru saanud mis tembu ta tegi. Kella tagasi ei keera. Tol ajal käis seal väga vähe rahvast mingil lõigul, teatud kindlad näod vaid. Aga nagu ma algul juba mainisin on võipala asi minus eneses. Mida keegi kalapüügi all mõtleb, mida keegi otsib? Võib olla keegi käib seal kohtamas hoopis. Kui tahan näha rahvast siis lähen laadale või Rimisse näiteks. Mina lähen metsa või rabasse jõe äärde otsima rahu ja vaikust, tahan puhata inimestest. See on fantastiline aeg mis seal veedetud on. Ma ei hakka seal kellegagi võidu jooksma.
Sõitsin ka kolmapäeva lõuna paiku läbi sealt kandist. Lugesin mina 5 autot kahe truubi peale kokku. Metsa parklasse sisse ei keeranud, usun et ka seal parkis veel keegi. Ma ei mäleta millal viimati käisin seal, sellest peaks olema mitu aastat. Mulle piisas sellest läbisõidust, et ilmselt sinna kanti jälle mitu aastat mitte minna. Kuigi need ilusad jõekesed kutsuvad ja tirivad sind vägisi tagasi. Need kiftid juurikaalused kus võib lanti vedades välja karata mõni priske täpiline või mõni tumeda veega käänak kus hämaras näed suurt kogu landile lähenemas. Need hetked ei unune, vaid sööbivad mällu. Selleks me seal ju käime. See põnevus!
Ärge mehed pange tähele ma olen lihtsalt liialt otsekohene ning avameelne.
Teie ajage omi asju edasi, ärge laske end häirida. (Y)
The following user(s) said Thank You: Sukiman, sven862, STF, Reamees Ahven, Justas, kopamees, rara
More
8 years 1 month ago #7729 by Ilves
Replied by Ilves on topic Jõeforelli hooaeg 2016
Mis paneb ütlema jõe nime? On siin foorumis mõni inimene, kes ei tea Vahujõge? Või üldse järva jõgesid. Luba ostes näed ju kõikide jõgede nimesid, kus forell sees. Siin foorumis on tekkinud mõistev seltskond ja miks mitte öelda kust sa kala said? Nagunii on koormus jõgedel suur ja pmst iga päev keegi peal. Kindlasti ma ei lähe kalale.ee lehele mainima kust ma kala sain.
Time to create page: 0.227 seconds
Powered by Kunena Forum