Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforelli hooaeg 2015

More
8 years 4 months ago #7388 by JimBob
Replied by JimBob on topic Meriforelli hooaeg 2015
Et siis mingi krõbisev vastu vahetad tarkust?
More
8 years 4 months ago #7389 by madist
Replied by madist on topic Meriforelli hooaeg 2015
giiditeenus jah, terve maailm pakub sarnaseid asju. Kuna pikalt vaba aega ees a lõpuni ja pyygiilmu veel palju, siis tunduski mõistlik kogemused-tarkused vahetada väärtuse vastuse, mida võib mõõta rahas ja samas ei viitsi neid kilomeetreid ka yksi taguda...Lihtne:) Kui huvi, siis kiri mailile aja/koha/kohalemineku jmt osas

More
8 years 4 months ago #7394 by ake87
Replied by ake87 on topic Meriforelli hooaeg 2015
Kas keegi teab kust saab Eestist sellised lante? olen Ise sellise hõbedasega saanud suure piraka kala. Veel positiivsem oleks kui need tuleks siia e-poodi müügile.
More
8 years 4 months ago #7395 by elmerike
Replied by elmerike on topic Meriforelli hooaeg 2015
Ake, Westini asju müüb Kalastuskeskus Tondil minu teada. Veebipood neil hetkel kinni, niiet kontrollida ei saa aga kui kohale lähed, peaksid infot saama. Ise olen seal neid 360D inlainereid ostnud ja kasutanud.
More
8 years 4 months ago #7396 by wingsuit
Replied by wingsuit on topic Meriforelli hooaeg 2015
kalastuskeskus müüb westinit, ehk siis vaata Voblasse
More
8 years 4 months ago #7397 by Mart1n
Replied by Mart1n on topic Meriforelli hooaeg 2015
Kui ei eksi, siis kalastuskeskuses nagu oleks midagi sellist silma jäänud. On neil ju korralik Westini toodete valik. Olgu ära öeldud, et hetkel Tallinna pood kinni ja e-pood maas.
Time to create page: 0.202 seconds
Powered by Kunena Forum