Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforelli hooaeg 2015

More
8 years 5 months ago #7351 by O.R
Replied by O.R on topic Meriforelli hooaeg 2015
Uuriks teadjamate käest nädalavahetuse kohta. Lubatakse päris tugevat lõuna ja edela tuult, aga pühapäeval on väike auk. Kas sellisel ajal on lootust ka kusagilt selget vett leida? Maatuuled küll, aga ikka päris tugev, et ei kujuta ise ette, pole sellisel hetkel sellise pilguga merd kunagi vaatamas käinud.
Ei tahaks Tartus niisama sogasesse vette sulistama minna.
More
8 years 5 months ago #7366 by Ilves
Replied by Ilves on topic Meriforelli hooaeg 2015
O.R eks see selline kahtlane värk on. Mõtlesin ka täna, et maatuulega leian ehk mõne koha kus lainet ei ole ja vesi selge. Käisin Leetses, Lohusalus ja Suurupis luurel aga selget vett ma ei leidnud. Igale poole lõi laine sisse. Lohusalust leidsin vaiksema koha ja natuke selgemat vett aga sealgi loobusin üsna kiirelt. Ei oska öelda mis seis idas on.
The following user(s) said Thank You: O.R

More
8 years 5 months ago #7368 by O.R
Replied by O.R on topic Meriforelli hooaeg 2015
Njah, eks ma ise oleks ka seal lääne pool käinud, ses mõttes hea info. Öösel vaikib tuul mudiugi suht maha ja homme lõuna ajal on kohati üsna rahulik, aga kerge haigusevimm on ka sees, et peab mõnda paremat nädalavahetust ootama jääma.
More
8 years 5 months ago #7370 by Barbatula
Replied by Barbatula on topic Meriforelli hooaeg 2015
Sai sügishooajast väike video kokku pandud, kvaliteet on nagu ta on (hero 3 white).
The following user(s) said Thank You: hannes, elmerike, Metsniit, Justas, O.R
More
8 years 4 months ago - 8 years 4 months ago #7382 by STF
Replied by STF on topic Meriforelli hooaeg 2015
Veidi teemast mööda, aga siiski. Sattusin vaatama videot haugipüügist Rügeni vetes. Film ise on paras jauramine, aga 13. minutil läheb huvitavaks. Üks mees sai landi otsa 13-kilose haugi, kellel oli kõhus 2,8-kilone meriforell!!!

Last edit: 8 years 4 months ago by STF.
More
8 years 4 months ago #7387 by madist
Replied by madist on topic Meriforelli hooaeg 2015
kuna mitmed on kysinud ja seoses hilissygiseste oludega tuttavatest nn "pühapäeva kalameeste" read hõrenenud, siis hakkan pakkuma mere punasepyygi teadmisi-oskusi, mida 15 a jooksul omandanud olen. See sygis nt kaldale vedinud u paarkymmend isendit, usun, et on, mida jagada Kui vinguja ei ole ja tahtmine suur, kirjuta mulle madist7@gmail.com ja räägime lähemalt, mul aega palju ja endiselt tahtmine palju käia-saab meeleoluka aja siis vastastikuselt kasulikuga yhendada. Paljude jaoks kyll hooaeg lõppenud, kuid omadest kogemustest tean, et huvitav aeg just veel ees. Kontaktini!
The following user(s) said Thank You: wingsuit, JimBob
Time to create page: 0.159 seconds
Powered by Kunena Forum