Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Merikapüügi varustus

More
8 years 3 weeks ago #8000 by wingsuit
Replied by wingsuit on topic Merikapüügi varustus

yyde wrote: ise olen kasutanud ainult nööri puhtalt tugevuse pärast ja kui sassi läheb hargneb hõlpsamalt.


vot seda ma tahaks küll näha :) kui on üks asi, mille poolest tamiil on pikalt nöörist üle, siis on see saside lahtiharutamise võimalus - kui nöör ikka puntras on, siis närvide ja aja säästmiseks ei ole muud kui nuga anda - vastasel korral harutad korralikku sasi mingi nädala :)
The following user(s) said Thank You: Pollumees
More
8 years 3 weeks ago #8001 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Merikapüügi varustus
Minu esimene tutvus nööriga ligi paarkümmend aastat tagasi oli just kaldalejäetud sasikera leides. Võtsin koju kaasa lootes lahti harutada. Kuid kodus kiiresti veendusin, et nende imepeenikeste pinguleveetud sõlmede harutamine vajab siiski inimmõistusest midagi enamat.
The following user(s) said Thank You: Pollumees

More
8 years 3 weeks ago #8002 by Vertu
Replied by Vertu on topic Merikapüügi varustus
Ostke rull mis laotab korralikult ja võite igasugused sasid ära unustada. Kasutan ise merel praktiliselt ainult nööri ja see et sassis nööri on raskem harutad kui tamiili sasi, ei ole minu silmis mingi argument tamiili kasuks.
The following user(s) said Thank You: Pollumees
More
8 years 3 weeks ago #8003 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Merikapüügi varustus
Ei olnudki mõeldud argumendina millegi kasuks või kahjuks. Nöör või tamiil on üksnes isikliku eelistuse asi ja selle kuulutamine lõpliku tõena on vaid provokatsioon järjekordseks mõttetuks vaidluseks.
The following user(s) said Thank You: Pollumees
More
8 years 3 weeks ago #8004 by Vertu
Replied by Vertu on topic Merikapüügi varustus
Ei ma ei mõelnudki seda nii. Et peaks nagu vaidlema hakkama. Ja arvan ka et asi taandubki isiklikule eelistusele, mõlemal omad miinused-plussid.
The following user(s) said Thank You: Pollumees
More
8 years 1 week ago - 8 years 1 week ago #8045 by KKKKKK
Replied by KKKKKK on topic Merikapüügi varustus
Missuguseid kindaid keegi kasutab? Ise ikka päris algaja ja seni kasutand kummeeritud kootud töökindaid. Nüüd sai ühed neopreenid vaadatud ja pealt kolmandat viset avastasin, et jupid taga juba.
Teiseks küsimus sõrme kohta, mis tamiilt vabastab, päästab. Pikalt vehkides jääb lõpuks hellaks. Teen midagi valesti? :unsure:
Last edit: 8 years 1 week ago by KKKKKK.
The following user(s) said Thank You: Pollumees
Time to create page: 0.231 seconds
Powered by Kunena Forum