Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Soodne kaal

More
11 years 11 months ago #2135 by Napsitrall
Replied by Napsitrall on topic Vastus: Soodne kaal

Rendering Error in layout Message/Item: Using $this when not in object context. Please enable debug mode for more information.
More
11 years 11 months ago #2154 by Cormoran
Replied by Cormoran on topic Vastus: Soodne kaal
ma kaalun silmadega,mul nii palju välja küll püütud et umbes teada ega iga graami ei hakka taga ajama peaasi et pannile mahub,ja silmale ilus vaadata.

More
11 years 11 months ago #2156 by kalamees17
Replied by kalamees17 on topic Vastus: Soodne kaal
Nõustun cormoraniga, ega hetkel endale kaal ei olegi oluline, eks kodus saab pärast kaaluda, peaasi et mõõtmisvahend kaasas on. Kunagi hiljem võiks tõesti soetada mingi odavama kaalu, keegi oskab öelda mis hinna vahemikku need jäävad ?
More
11 years 11 months ago #2157 by sipsik777
Replied by sipsik777 on topic Vastus: Soodne kaal
Ise kaalun ka käte ja silmadega. Kodus kaaludes väga palju mööda pole pannud. Alles uurisin hindu poes ja sinna 20+eur kanti jääb hind.
More
11 years 11 months ago #2158 by kalamees17
Replied by kalamees17 on topic Vastus: Soodne kaal
Kallis ikkagi, vaatame tagasi, vanas rahas ikkagi oma 300 krooni, tundub et tuleb soetada siis kui raha on nii üle ja ei oska kuhugi paigutada.:P
More
11 years 11 months ago #2162 by Ronny
Replied by Ronny on topic Vastus: Soodne kaal
mina tellisin siit: kaupleja.xtreemhost.com/ teise rea teine kaal. praegu alles makse tehtud, kohale vast jõub nädala keskel. kui kohal on, muljetan siin ka
Time to create page: 0.117 seconds