Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Rullid (haspel,multi,nevskaja jne.)

More
9 years 4 months ago - 9 years 4 months ago #5691 by Madis

Ridiculous wrote: Tean vähemalt nelja inimest, kes seda kaalunud on, sh ma ise, aga minu teada pole tänaseks neist keegi seda veel muretsenud. Nii et avastamisrõõm jääb vist Sulle :D

See, kas kohale jõuab sõltub kohast, kust tellisid. Kui mõni jaapani kuulsamatest e-poodidest, siis väga ei kahtleks ja pigem üllatud ehk kättesaamise kiirusest :)

Pildil vist C2000HGS, Sa valisid ikkagi SS-i? Minu meelest üks ägedamaid retrodisaine rullil. Pikalt vaagisin seda, aga rulli pool tundus ikka veidi liiga madal. Kui pikema viskega peaks kinni jääma ja katkema või siis kaugele sasi tekkima (nt talvel kui veidi jämedam tamiil ka), siis kas seda tamiili poolile vähevõitu ei jää? Ühe korraga vast mitte, aga mõne korraga?

Aga muus osas nii välimuselt, laagritelt kui ka ja eriti just kaalult tundub igati hea valik.

Kui kätte saad ja viitsid, siis tee kindlasti väike ülevaade (siduri rakendumise sujuvus, lõtkud, loogatöö, käigu kergus jne) ja pane paar pilti ka!


Valik saigi tehtud väljanägemise pärast, daiwa rullide välimus ei istu absoluutselt, ridva korkäepide +kosmosetehnika pole minu maitse.
Valisin jah SS-i ülekande kiiruse pärast, niigi olen liiga kärsitu kerimisel.
Ei usu, et poolist väheks jääb, pole kunagi üle 25m vaja läinud ja varupool nagunii kaasas.
Kõige parem uudis on vist see, et peale neid enam ei tehta ja äkki jäängi ainukeseks eestis :D
Daiwa SS Tournament mul juba on, minu jaoks kõige nägusam rull mida täna osta saab B)
Last edit: 9 years 4 months ago by Madis.
More
9 years 4 months ago #5692 by ceemic
Oot millistel Daiwadel need kork-käepidemed veel on, või mida sa täpsemalt mõtled?
Su Cardiffi pildi peal on ju kork :D

More
9 years 4 months ago #5693 by Ridiculous
Ceemic, ma saan aru, et Madis mõtles seda, et Zaionit kui "kosmosematerjali" kasutav rull ei sobi korkkäepidemega ridvale. Iseasi, kas sellega nõustuda või mitte. Nimelt oma 165 g kaalu juures ei ole Cardiffi materjalid teps mitte vähem "kosmosematerjalid".

Madis, eks muidugi on rulli valik väga subjektiivne: kui kõrge otsa rull, mis firma, mis disain jne. Igaühele oma. Nii on ka tootmisest mahavõtmist võimalik vaadata kahtepidi. Ühel pool siis ekslusiivsus ja nö "collecor's item"-i lootus, praktilise poole pealt jälle varuosade kättesaadavus ja küsimus, et miks ta ikkagi tootmisest maha võeti. Mina kaldusin seda tootmisest mahavõtmist pigem skeptiliselt vaatama, sest ekslusiivsus ja riiuliväärtus minu jaoks argumendid ei olnud.
More
9 years 4 months ago #5695 by Madis
Ma ei mõelnud materjale, vaid disaini. A la nagu ei sobi vanale ameerika autole tänapäeva jaapani valuvelg alla või siis kõige uuemale Civicule corvette 1963a tehasevelg. See kõik on muidugi maitse asi ja selgitasin oma valikut.

Ridic, tehakse lihtsalt uus mudel, samamoodi nagu luviast vms võetakse tootmisest maha, et uuendatud luviast tootma hakata.
See cardiff turul juba 2008 aastast vist, seega üpris pikalt, mis on hea märk minu jaoks.
More
9 years 4 months ago #5696 by Ridiculous
Ohoo, polegi kuulnud, et uus Cardiff tulemas oleks. See võib küll huvitav olla. On selle kohta mingit linki ka?
More
9 years 4 months ago #5700 by Matu
Kas keegi teab sellist tootjat nagu alcedo? Ja kui teab kas see ka usaldus väärne on?
Time to create page: 0.110 seconds
Powered by Kunena Forum