Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Rullid (haspel,multi,nevskaja jne.)

More
3 years 11 months ago #11097 by nipi
Jah, mu tüdruksõber ütles ka hiljuti, et ma olen sinisilmne...
More

More
2 years 9 months ago #11513 by Jeekim
Võrreldes veneaegsega tundub tänapäeval rulli hankimine isegi netipoodidest ise ülevaatamata üsna probleemivaba. Endisest ajast meenub "Dünamo" poe müüja nördinud nägu, kui umbes seitsmendat rullikarpi avades kuulasin kõrva juures rullist kostuvaid mürasid. Täiesti hääletut oli peaaegu võimatu leida. Nüüdsel ajal olen meil poes käinud rulli üle vaatamas ja siis leidnud netist poe kolmandiku võrra odavama hinnaga.
More
2 years 9 months ago #11523 by nipi
Seoses Dünamoga tuleb meelde üks nõuka aja lõpu lugu. Olin Tallinnas külas ja mulle näidati imeasja - kokkukäivat kongitsat, vedruga, konks külje peale kokku murda. Käib kunstnahast tupe sisse.OHHOO! Imede ime. Olla Dünamos müüa. Tormasin nagu tuulispask Dünamosse ja sain jaole. Töötab siiani. Ei vahetaks mitte ühegi seni nähtu muu kongitsa vastu.
More
2 years 7 months ago #11543 by Kalaportaal.ee
Savage Gear rullide esmatutvustus:

More
2 years 1 month ago #11584 by Jeekim
Ka Daiwa ja Shimano tipprulle on uuendatud:

Time to create page: 0.258 seconds
Powered by Kunena Forum