Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Rullid (haspel,multi,nevskaja jne.)

More
4 years 3 weeks ago #10914 by Jeekim
Minul on viiendat aastat kasutusel Mag Pro Advanced Extreme. Rulliga jään väga rahule. Nüüdseks on ka ilmnenud esimene viga - peaksin vahetama käepideme nupus oleva kuullaagri. Praegu selle rulli asemel toodetakse täiendatud varianti MX9, mida internetist otsides võib leida isegi 100 euro lähedase hinnaga.
www.doctor-catch.com/de/angelgeraet/spin...im-test-mitchell-mx9
The following user(s) said Thank You: matu95
More
4 years 3 weeks ago #10921 by Justas

matu95 wrote: Kas keegi Mitchell rullidega on kokku puutunud, kuidas kvaliteet?

Mul oli kogemus Mitchell mag-pro extreme 500'ga - üks sõber ostis, kodus talle käik ei meeldi, proovinud ise paranda, lõplikult andis mulle hooldus teha.
Vene keeles saab lugeda kogu lugu siin: rybolov.ee/forum/index.php?topic=17779.msg239937#msg239937
Hea artikkel selle rulli kohta (ka vene keeles): balichev.com/mitchell-mag-pro-extreme-500/

Lühikeselt idee on hea - korpus ja rotor magnesiumiust, rulli kaal umbes 180g, kerge püüki jaoks soobib (ahvena, forelli püük).
Mulle ei meeldi hammas rattaste materialid, laagrid, roller clutch (rull-sidur ??). On vaja kasutada väga kvaliteetne tööriistad - poldid on õrnad. Paistab, et rull mis oli mul käes seisis kuskilt laos mitu aastaid - vahetasin 5 laagrid. On vaja ettevaatlikult kontrollida rulli enne ostmist - internetist ma seda firma ei soovita osta.
The following user(s) said Thank You: matu95

More
4 years 2 weeks ago #10927 by nipi
Nii, sebisin oma Abumatic 160-le uue veoratta ja pinjooni ja nüüd kerib jälle nagu peab ja jõuliselt, uus hingamine nii et armu või ära..

muide, ma olen tähele pannud, et peale absoluutse pusavabaduse on kapselrullil veel üks omadus, mille poolest teisi tüüpe ületab kui multi välja arvata - kala haakub kapselrulliga tunduvalt paremini, kuna tamiil on rohkem pingul.Seega kehva võtu puhul oluline eelis- naksti ja kala on kinni...
More
4 years 2 weeks ago #10928 by Jeekim
Eelistan muidugi tavalist haspelrulli, kuid on olnud ka paar juhust, mil olen pidanud kõrges kaldarohus ka unistama kojujäetud kinnisest rullist.
More
4 years 2 weeks ago #10929 by nipi
Abumatic või mõni muu?
More
4 years 2 weeks ago #10930 by Jeekim
Minul endal abumaticuid on olnud vaid kaks odavama poole ilma ristikerimiseta rulli. Oli mul ka vene ristikerimisega abu koopiaid, pigem küll karikatuure. Hakkama nendega sai, kuid soovitada vene rulli julgen vaid neile kellele tundub, et probleeme jääb muidu liiga väheseks. Seni töökorras on Daiwa GC 120. Üksnes uuena pean seda rulli paremate abumaticute väärseks. Nõrgaks kohaks GC-l on pooli plastikust kelk, mis 3- 5 aasta jooksul mõraneb ja laguneb ning pidin teenindusest uue tellima. Ka uus on tänaseks mõrane ja pidavatki olema nende rullide tüüpviga.
Time to create page: 0.338 seconds
Powered by Kunena Forum