Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Rullid (haspel,multi,nevskaja jne.)

More
8 years 7 months ago #6917 by Jeekim
Eks ma veidi lohakalt olen kalale. ee-d lugenud. Nüüd leidsin ka sinu lingi, on küll võrdlemisi sarnased. Kui ma sellest kentsakast google tõlkest õigesti aru saan, siis minu viidatud tacklenews.net-i lehel on öeldud, et hinnad üle 30000 kehtivad vaid tootmise esimesel poolaastal, seejärel langevad 20000 jeeni kanti. Kõlab kui soovitus mitte kiirustada.
More
8 years 7 months ago #6920 by ceemic

More
8 years 7 months ago #6921 by ceemic
Mõtlesin, et nokitsen F1 ja MM'i kõrval veidi:
ceemic.pri.ee/kalastus/luvias_enne_23.08.15.jpg
ceemic.pri.ee/kalastus/luvias_p2rast_23.08.15.jpg

Niigi hea rull sai veelgi parema hingamise :)
More
8 years 7 months ago #6923 by tamma
Uuest Luviasest tundub mulle huvitavam rull Daiwa Ignis Type-R. Kui juba hakata luhvitama sajalisi, siis ehk tasuks natuke raha juurde panna ja Luviase asemel see võtta. jpangler.com/index.php/reel/daiwa-spinni...nis-type-r-2505.html . Samas, kedagi ei tea, tunne, kes oleks seda elusast peast katsunud, aga jutu ja piltide järgi tundub kenake.
More
8 years 7 months ago #6924 by tamma
Aga Ceemicu nokitsemised on muidugi väga muljet avaldavad.
The following user(s) said Thank You: ceemic
More
8 years 7 months ago #6925 by ceemic
See (Ignise) zaionist nupp on jube vastik püügil. Muidu tundub lahe rull jah. Kahjuks loogarullik magsealed pole, kuigi seal võrreldes Luviasega lisalaager. Kaks laagrit vist vändanupus ja üks pooli sees või all.
Time to create page: 0.257 seconds
Powered by Kunena Forum