Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Rullid (haspel,multi,nevskaja jne.)

More
9 years 1 week ago #6377 by Mart1n
Ah soodsat varustust ma kindlasti ei häbene :) Ma arvan, et hetkel pole mul kesise varustuse tõttu ükski kala vette jäänud, pigem annavad oskused järgi. Seni kuni oskusi ja tehnikat annab lihvida ei näe ma mõtet soetada 100+€ maksvat rulli. Tõenäoliselt ei suudaks ma keskpärasel ja kallil rullil vahetki teha, kalli rulli kõiki häid omadusi märgata ning neid enda kasuks tööle panna :side:
Väljatoodud hinnaklassi rullid ajavad kindlasti mul paar hooaega asja ära, oluline on vastupidavus.
The following user(s) said Thank You: JimBob
More
8 years 11 months ago #6488 by Jeekim
Venekeelses foorumis rõbolov.ee on täna teade müügifirmalt vobler.ee, et nüüdsest on lisaks mitmetele muudele toodetele nemad ka Daiwa ja Cormorani toodete ametlik esindaja ja müüja Eestis.
vobler.ee/et/

More
8 years 11 months ago #6494 by Wapsik
Endal mul kasutuses 2 x salmo Elite Precise esisiduriga rulli ja seda juba mingi 8 aastat. Ei saa midagi paha öelda. ostetud siis kui salmo vaid hulgimüügiga tegeles. Hinnaks oli mingi 650 eeki tol ajal. poe leti hinnad olid loomulikult paari saja kanti suuremad.Rullid ilusasti määritud iga hooaeg. Uuemate salmo rullidega pole eriti enam kursis. Eelmine aasta vaatasin ahvena püügiks väikest rulli ning silma jäi Cormorani rull. Kuna võimalust siis näppida ei olnud siis jäi asi pooleli.. daiwat sai ka uuritud aga mingi jäi mind selle juures häirima...
More
8 years 11 months ago #6495 by ceemic
8a küll, aga kui palju nad reaalselt püügitunde saanud on? Koormused? Nr1 pöörlev või raske jigiga Emajõe põhja puhastamine?
More
8 years 11 months ago #6496 by Wapsik
Ma julgeks arvata et 1 on saanud ikka väga korralikult vatti, havi ja koha püügil sai piinatud korralikult. teine ehk on vähem koormust saanud aga ajaliselt nii see kui eelmine aasta ikka ahvena püügil jälle korralikult tunde korjanud. Minu isiklik arvamus on järgmine. Keskklassi auto viib sama hästi punktis A sind punkti B. See sügavalt mu enda arvamus. Rulli juures mu arvates on kõige tähtsam korralik määrimine ja puhtuse hoidmine, et liiv ei satuks mehanismide vahele. Ja kõik mis liigub see kulub.
More
8 years 11 months ago #6499 by Madis
Ma püüdsin ka forkat 3 hooaega salmo rulluga, elite x-twitch. Väga tip top rull, tööd sai väga kõvasti, liiva laagritesse jms natuke kahiseb aga ei midagi hullu. Möödunud hooaja lõpus hakkas kinni jooksma. Sai vähe putitatud ja ahvena ridvale peale pandud. 100% kindel, et püüab 200h veel :)
Time to create page: 0.122 seconds
Powered by Kunena Forum