Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Kalastussaated

More
11 years 11 months ago #2288 by ubinas
Replied by ubinas on topic Vastus: Kalastus saated.
Kalamehejuttude osad olen kõik ära vaadanud. Telekast vist kokku võibolla maks 3-4 osa, muidu ikka netist. Vähem reklaame. Samas see saade on siiski meelelahutuslikul eesmärgil eetrisse paisatud ning kahjuks ei ole reaalselt kalapüügiga seal suurt tegemist. Pooled osad lõppevad meestel nulliga. Mis kalasaatest siin sel juhul rääkida saab? Loodan, et uus saade on vähe professionaalsema suunitlusega ning kisub kohe huviga vaatama. Reklaam seda siiani nagu lubab.
More
11 years 11 months ago #2289 by sipsik777
Replied by sipsik777 on topic Vastus: Kalastus saated.
kalamehe juttudest olen targemaks küll saanud aga jah mõne koha pealt jääb infot puudu.

More
11 years 10 months ago #2315 by kruks
Replied by kruks on topic Vastus: Kalastus saated.
Väike parandus,et siis uut saadet Kalailm saab vaadata ETV2-hes neljapäeval 20.00
Ärge unustage :)
More
11 years 10 months ago #2330 by kruks
Replied by kruks on topic Vastus: Kalastus saated.
TÄHELEPANU!!!
ÄRGE UNUSTAGE TÄNA ETV2 20.00
More
11 years 10 months ago #2331 by kruks
Replied by kruks on topic Vastus: Kalastus saated.
Täiesti mõistlik ja tore saade minule meeldis ja saak oli ka ikka päris hea loodan,et ka meile portaali üles pannakse see saade.
More
11 years 10 months ago #2332 by hannes
Replied by hannes on topic Vastus: Kalastus saated.
Vaatasin ka ära, täitsa sümpaatne saade. Ilmselt on Kalamehejuttudude kriitikat kuulda võetud ja tehtud vähe asjalikum saade. Ja saak oli tõesti meestel korralik (Y)

Kui tekib tehniline võimalus saated portaali üles panna, eks siis teeb seda kindlasti. Minu teada see võimalus praegu veel puudub.
Time to create page: 0.278 seconds
Powered by Kunena Forum