Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforell vol. 2

More
10 years 3 months ago #4146 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Meriforell vol. 2
Mõõda Trabucco jämedus üle. Olen Trabuccoga sarnast jama kogenud. Hiljem mõõtmisel ilmnes, et on üle 15% poolil kirjasolevast jämedam.
More
10 years 3 months ago #4177 by unemati001
Replied by unemati001 on topic Meriforell vol. 2
Tervitused! Ja head uut aastat!!! Sai täna käidud ja ka kala näpitud, koguni kahte. Esimene u. 35cm oli ja teine l-42, mõlemad elavad edasi oma kena elu. Ei taha mitte suuremaid tulla, ainult pisikesi annab. Aga kuni ilm lubab nii kaua tuleb takka panna ehk tuleb siis ka suuremaid.
Edu teistele!

More
10 years 3 months ago - 10 years 3 months ago #4178 by hannes
Replied by hannes on topic Meriforell vol. 2
Ka mul eile idas 40 cm merikas tagasi ja suuremat ei trehvanud. Kala oli paras paksuke ja võttis jälle valge-kollane-musta Stripperit.

Ilm oli mõnusalt soe, vesi täiesti klaar ja kalamehi hulgim.
Last edit: 10 years 3 months ago by hannes.
More
10 years 3 months ago #4192 by raikoj
Replied by raikoj on topic Meriforell vol. 2
Täna olid ideaalsed tingimused üle pika aja. Läksin sõbraga täiesti uue koha peale. Kohe alguses nägin kuidas suur kala landile järgi tuli, aga ta isegi ei proovinud lanti võtta. Kuna pole ammu sellist looma näinud, siis võttis põlvist nii nõrgaks, et oleks peaaegu kivilt maha kukkunud. Veidi hiljem natuke eemal oli kaks kala otsas, aga mõlemad said minema. Üks oli kindlasti alamõõduline, teine selline võib-olla. Sõbral käis käest läbi viis kala, aga vaid üks läks kotti ja nägi veel viit kala, aga kuidagi loiud olid kalad. Päeva lõpus otsustasin ühele neemele ronida, aga lained olid kohati nii hullud, et mängisid minuga nagu ma oleksin poi. Õnneks oli ujumisvest seljas, sellegi poolest oli pärast kummaski kummikus pangetäis vett. Vihaga piitsutasin veel natukene, aga enne pimedat läks tormiks. Sõbra kala pidin ikkagi ise koju viima, sest ta hakkas mõtlema, et kui ta naine ei tea, et ta kalale läks, siis oleks kodus raske seletada lõhkise kõriga meriforelli päritolu.
More
10 years 3 months ago #4197 by hannes
Replied by hannes on topic Meriforell vol. 2
Nagu mitmetel teistel saatusekaaslastel, siis ka mul täna idas suur null. Kolm kohta sõitsime läbi, vesi selge kuid kala njetu.

Enne pimedat sai ka üks värskendav ujumine ära tehtud (Y)
More
10 years 3 months ago #4198 by aapua
Replied by aapua on topic Meriforell vol. 2
Tegelikult oli vesi suht ilus jah. Hakkame siis aga negatiivseid asju välja tooma: tuule keeras päeva jooksul itta = ilmamuutus. Paar päeva puhunud läänest ja põhjast ning tõi külma pindmise vee randa = vahet pole mis muutus. Ilm keeras miinustesse ja lumi maas = taas ilmamuutus. Janiiedasi. Noh, et põhjendada, miks jälle kott tühjaks jäi... Ehkki väike valguskiir mul endal oli: täpselt teise viskega kargas ühe meetri kaugusel minust landi otsa kõva 30-35 sentine tegelane. Sekund hiljem lahkus sama ootamatult, kui tuli. Ja edasi kuni õhtuni täisvaikus.
Time to create page: 0.165 seconds
Powered by Kunena Forum