Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Kalastustarvete poed Tallinnas

More
12 years 8 months ago #484 by oinz
Sama firma pood, mida Aapua mainis, esindus on ka olümpia kõrval Lauteri tänaval. Seal kah üks vanem vene taat, kes pajatab soravalt ka eesti keeles. Jagab väärt nõuandeid täiesti tasuta ja kauba hinnad kah mõistuse piires. Ülemiste JAGtauhtbläufenist või mis iganes selle tr....nd poe nimi oli hoia kaarega eemale. Sama ettevõtte tütarpiinakamber ka roccalmares. Sinna ära kah nina sisse pista. Ma ei oska nimetada mitte ühtegi teist poodi kus hinnad oleks nagu masu poleks old ja meil oleks norra heaolu ühiskond. Lisaks andke mulle nüüd andeks aga mulle tundub et sinna võetakse tööle ainult inimesi kelle IQ on võrdne tema vanemate arvuga ja ego on IQ korda kolmkümmnedkakstuhat. Sõpruse pst zoo pood koos Truumetsaga on tundut headuses. Mustamäe tee Salmos on Kroku ja Topka kes mõistavad häid nõuandeid jagada. Sealsetelt naistöötajatelt hüva nõu veel saand ei ole. Egas pole küsind kah. Piitri maanteel kah paar asjaliku müüjat. Edu shoppamisel!
More
12 years 3 months ago #1541 by nublu
Vat mina jälle suhtuksin nendesse müüa nõuannetesse skeptiliselt.Üldjuhul müüal omakasud mängus,tal täitsa savi sellest ostjast,läbimüük ju loeb.Pole minul veel poest miskit tarkust õnnestunud saada,kuigi külastanud ,arvata ,kõiki Tallinna kalastuatarvete poode!

More
More
12 years 3 weeks ago #1945 by aapua
jama selles, et nad müüvad paari artiklit, mida mujalt ei saa... Ehkki hind on selline, et enne ja pärast ostu ma nutan natuke... Nii et olen olnud sunnitud neid (õnneks harva!!!) külastama.
More
12 years 3 weeks ago #1947 by Napsitrall
Salmo on küll mu arust asjalik kohake. Ei tunne isiklikult sealt kedagi ja ei promo. Ja BOBO Laagris samuti täitsa äge. Ruumi vähe,aga juttu saab rõõmuga ajada
More
12 years 3 weeks ago #1948 by Napsitrall
Ja üleüldse on isetehtud vidinad need kõige etemad. . N o jah tamiili ei mõista teha ja konksegi mitte,ridva peab samuti poest sebima,aga palju saab lihtsalt omaloominguga luua.
Time to create page: 0.105 seconds
Powered by Kunena Forum