Foorum

file Vanad Rapala Originalid 1950-test

Info
29. veebruar 2020 09.08 - 29. veebruar 2020 09.09 #10905 nipi
Mässan vana Rapala Originaliga, 11 cm G, 1950-te keskpaigast, nagu nüüd aru sain. Vanadusest juba suhteliselt pude, pleksiklaasist keel läks katki. Olin uue panekuks siis sunnitud keele kohale saega sälgu tegema. Ja mis selgus- landi kere on tehtud mitte balsast, vaid männikoorest. Päris üllatus see pole, sellest on ka kirjutatud, et esimesed seeriad olid männikoorest, aga et ma ise ka sellise peale olen sattunud, oli üllatus...

Palun Sisene või Loo konto ,et liituda vestlusega.

Info
02. märts 2020 08.07 #10908 Vertu
Mis aastatest selline Originaal pärit on? Keelel must kiri Originaal Rapala ja all kiri Finland.
Lisatud failid:

Info
02. märts 2020 10.45 #10909 nipi
See on juba 60-test ja tehtud balsast, nüüd rakendati lihtsamat traadirakendust ja kere muutus landil kitsamaks. Sain ka selle toreda männipuust vana rapala nüüd mängima, lahe. Kuna mul pole praegu küll korralikku pleksiklaasi, siis ei pruugi keel muidugi kaua vastu pidada, aga näputöö elamust oli ikka...:) Ega neid vanu männikoore rapalaid otsitakse üsna innukalt.

Info
02. märts 2020 11.07 #10910 nipi
Männikoorest variandile iseloomulikud tunnused - pisike silm ja enam vähem pea pikiteljel, mitte ülaosas nagu hilisematel, ja laiem keha, vt. fotol üleval reas olevatest kaks kõige vasakpoolsemat
Lisatud failid: