Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Spinninguritvade teema

More
4 years 8 months ago #10582 by Vertu
Replied by Vertu on topic Spinninguritvade teema
Ega see parandatud ritv niikuinii enam õige asi pole, ma olen kaks ritva lasknud sellel tuntumal ridvameistril ära parandada, mõlemad on ikkagi peale seda seisma jäänud. Grhapiteleaderi suutis veel kõveralt ka kokku liimida. See paksem koht jääb plangul kole ka. Eks neid meistreid ole teisigi kes teevad, Vobleri poes läks jutuks siis näidati ühte Black Hole ritva millel ülemise jätku alumine ots parandatud, visuaalselt polnud mitte midagi aru saada et lapitud. Nii et tasub mujalt ka uurida.
More
4 years 8 months ago #10583 by scuba
Replied by scuba on topic Spinninguritvade teema
Ega jah,ridva letihind remontimise raskust,kergust ega hinda suurt mõjuta.Ühesõnaga kallist ritva tasub remontida ,odava puhul uut poolikut tellida.

More
4 years 8 months ago #10586 by Mart1n
Replied by Mart1n on topic Spinninguritvade teema
Remonditud ritvadega ei taha enam püüda jah, seisab mul ka üks niisama jõude, mille sõber lõhkus. See oli aastaid tagasi ja siis oli remont 10-15€, inflatsioon või mis?
Kui 200+ ridva tipp maksab ~60€, siis mina isiklikult telliksin uue pitsi. Remontimise miinuseid on siin piisavalt toodud, samas võib tuntud tegijale alternatiive välja pakkuda.
Rulli hoolduses soovitan Justast, kindlasti paljud võivad seda öelda ja võib olla on ridva teemas ka oma Justas, kes ennast laialt ei reklaami.
More
4 years 8 months ago #10596 by nipi
Replied by nipi on topic Spinninguritvade teema
Mis jändate nendega, ostke endale Shakespeare Ugly stik ja on ritv elulõpuni töökorras.
More
4 years 8 months ago #10597 by Vertu
Replied by Vertu on topic Spinninguritvade teema
Mul neid stike kaks kapis seismas, aga ei kipu enam püüdma nendega.
More
4 years 8 months ago #10602 by nipi
Replied by nipi on topic Spinninguritvade teema
Vähemalt ei pea remontima. Püügiks on teiste seas ka näiteks St. Croix Wild River, väga hea ritv, aga kaasas oli ka kiri, mida kõike selle ridvaga teha ei tohi...:)
Time to create page: 0.118 seconds
Powered by Kunena Forum