Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Kus ja kes remondib rulle

More
12 years 3 months ago #1454 by ubinas
Nhjaa, mul odavamapoolne Shimano (Nexave). Rulli pärast linna sõit teeks sama välja, mis rulli jääkväärtus hetkel. Eks jätan ta praegu nii nagu on ning teinekord möödaminnes haaran kaasa. Aga teevad nad asja kohapeal ära või peab teinekord veel järgi ka sinna minema?
More
12 years 3 months ago #1455 by hannes
Mul tegi kohe ootetööna ära. Soovitan ette helistada ja kokku leppida, siis asi vähe kindlam..

More
12 years 3 months ago #1457 by ubinas
OK, selged pildid. Garantiina vist sellist tööd vaevalt ette võetakse?
More
12 years 3 months ago - 12 years 3 months ago #1458 by hannes
Kui tšekk alles on, siis peaks vähemalt aastakene seda garantiid sul ikka olema. See kehtib juhul kui viga on põhjustatud tootmisest või materjalidest. Sinu probleemi kirjelduse põhjal ma järeldaksin ikka pigem seda, et liiv vms kräpp on rulli sisse pugenud ja ei taha uskuda, et garantiikorras sul see asi korda tehakse. Aga kui on kuri kahtlus, et viga ikka tootjapoolne, soovitan selle poega, kust rulli ostsid, ühendust võtta.
Last edit: 12 years 3 months ago by hannes.
More
12 years 3 months ago #1459 by ubinas
Siis tuleb ikkagi Normarki Matit tüütama asuda.
More
12 years 3 months ago #1503 by Napsitrall
Lagunes ka minu Shimano lõpuks ära. Miski vedrujupp andis otsad. Tondil tehakse jonksu jälle.
Time to create page: 0.184 seconds
Powered by Kunena Forum