Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Rullid (haspel,multi,nevskaja jne.)

More
10 years 9 months ago #3721 by Jeekim
Ühe hoiatus lisaks veel. Kui jõe ääres tuleb pikem vahemaa püüdmata läbida, siis ritvadel, mil pole spetsiaalset kohta landi konksu kinnitamiseks, ei tohi kunagi kinnitada otse rõngasse vaid ainult rõnga jala külge, muidu rikub rõnga keraamilist sisu.
More
10 years 9 months ago #3722 by hannes
Jeekim, hea soovitus (Y)

Lisan siia ühe veel, mis võetud sellest artiklist :

Ärge kerige lanti, landikinnituskarabiini või vaherõngaid esimesse ridva rõngasse. Ridvarõnga sisemine liugepind on küll piisavalt tugev, kuid habras ning võib tugevast löögist puruneda.

More
10 years 9 months ago - 10 years 9 months ago #3724 by Kivi
nnbnbKui rullile sobilikku polsterdusega kotti otsida, siis arvan, et mõnest fotopoest leiab mõne digika koti, mis sobiks.
Näiteks Photopointis valik päris suur
Last edit: 10 years 9 months ago by Kivi.
More
9 years 8 months ago - 9 years 8 months ago #5399 by karlan
Küsimus suurele ringile, või tähendab ootan soovitusi uue jõeforelli rulli ostul. Olen põhiliselt uurinud daiwa ja shimano rulle. Väga ulmekallist ei soovi, hind võiks jääda 100 euri kanti. Kui kellegil veel mõne teise firma rullidega hea kogemus võite sellest ka rääkida. Suurus peaks jääma 1000-2000 kanti. Üritasin Kalale portaalist ka midagi otsida rullide kohta aga võimatu tegevus, mingi aeg läheb ikka seal lambi lõõpimiseks ära. :lol:
Last edit: 9 years 8 months ago by hannes.
More
9 years 8 months ago - 9 years 8 months ago #5400 by Jeekim
Daiwalt on selle raha eest Saksamaal praegu soodsalt Excelerid X ja S. Mina olen kasutanud sellest seeriast küll vaid Exceler Plussi. Täitsa korralik rull.
www.fishing-attack-shop.de/homepage/roll...daiwa-exceler-s.html
www.fishing-attack-shop.de/homepage/roll...daiwa-exceler-x.html
Mõlemil on komplektis ka tagavarapoolid.
Last edit: 9 years 8 months ago by Jeekim.
More
9 years 8 months ago #5401 by ceemic
Mul olemas Exceler S 1500 suuruses. Sai ~1,5 hooaega forellipüügil korralikult vatti ja töötab seni normaalselt. Käik on tal üllatavalt kerge, isegi kergem, kui Luviasel.
Selle raha eest julgeks soovitada küll.
Samas, kui kannataks hinnapiiri 30€ võrra ülespoole lükata, peaks Lexa väga hea valik olema.
Time to create page: 0.228 seconds
Powered by Kunena Forum