Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Rullid (haspel,multi,nevskaja jne.)

More
10 years 8 months ago #3713 by hannes
Küsimus laiale ringile. Kuidas te oma rulli transpordite? Ma püüan olla korralik ja võtan rulli peale igat püüki ridva küljest lahti. See aga tekitab olukorra, kus rull on kalale sõidu ajal lahtiselt kotis. Eriti täbar olukord on siis, kui jõekat püüdes on vaja kõigepealt mitu kilomeetrit jõeni jalutada, samal ajal loksub rull lahtiselt kotis. Viimasel ajal olen hakanud igaks juhuks ka varurulli kaasas kandma ja siis on lausa kaks rulli kotis üles-alla hüppamas.

Eelmise rulli suutsin niimoodi poolenisti pekki keerata - loog ja vänt said pika peale kannatada.

Olen poes vaadanud neid tugevamast plastikust toidukarpe (et need siis seestpoolt porolooniga ära polsterdada), kuid sobivas mõõdus pole midagi silma hakanud.

On kellelgi mingi nipp või soovitus?
More
10 years 8 months ago #3714 by Jeekim
Minul on rullihoidmisel lahenduseks olnud naiste parfümeeria ja muud taolised kotikesed. Nende hulgas leidub küllalt sobivaid ja ka soodsaid.

More
10 years 8 months ago #3715 by aapua
Aga mida see rulli eraldi transport annab? Mul on rull stabiilselt ridva küljes, pole seda peale-maha kerimist. Ei saa küll aru, miks selline transport rulli kuidagi rohkem kulutama peaks. Samuti jalutan püügikohale kuitahes pika maa kuitahes rasket maastikku läbides ikka nii, et ritv on käes (küll kokkupanduna) ja rull küljes.
More
10 years 8 months ago - 10 years 8 months ago #3716 by hannes
Irww, lootsin siin vaikselt, et keegi seda ei küsi, kuna ma ei oska seda siin kuigi adekvaatselt ära põhjendada :woohoo: :cheer:

Seda rääkis mulle kunagi Normarki Mati, et ritvadele pidi sõidu ajal kehvasti mõjuma, kui rull on küljes. Ilmselt mingi vibratsioon / hõõrdumine äkki? Ausalt öeldes ma enam seda teooriat täpselt ei mäleta, mäletan vaid seda, et rull tuleb ridva küljest maha võtta :cheer:

Kuna ma usun vanemaid inimesi, siis olen seda juttu tõsiselt võtnud :woohoo:
Last edit: 10 years 8 months ago by hannes.
More
10 years 8 months ago #3717 by Jeekim
Lihtsalt harjumus, aga ühtlasi ka ettevaatusabinõu. Rull kotti ja ritv säilitustorusse.
More
10 years 8 months ago #3718 by aapua
Kui ritva torus kanda, siis tõesti tuleb rull maha kerida, muudmoodi ei ole võimalik. Olen nii teinud mõned korrad, siis sai laiskus võitu. Ritv on autos mitte püstises asendis vaid tagaistme peal pikali, ei ole erilist rappumist ja vibrat-hõõrdumist täheldanud. Samas, ega ma ei vaidle, võibolla käitun hoopis mina valesti.
Time to create page: 0.118 seconds
Powered by Kunena Forum