Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Millise kalastustarbe viimati ostsid?

More
12 years 5 months ago #1222 by hmekk

hannes wrote: hmekk, mul tuli selle nimekirja lugemise peale juba pisar silma :cheer:


Õnneks olen kõik asjad saanud enam kui poole hinnaga :cheer:

Eesti Feederdajate Klubi - www.feederdajad.ee
More
12 years 5 months ago #1228 by pehkucho
Ma vist ei ole suurt midagi poolehinnaga saanud kuna pole viitsind ka sebida ja uurida,lihtsalt läen ja ostan ära mis meeldib kui hammas peale hakkab

More
12 years 5 months ago #1238 by pehkucho

Sai siis täna jälle Salmos käidud ja 54€ sinna jäetud.Müts, 2 lanti-Sting 12cm ja Blu Fox 26g ning saapad mis tegelikult olid päris odavad 42€
Attachments:
More
12 years 5 months ago #1240 by ceemic
Ostsin täna rulli 0,15mm PowerPro nööri.
Käisin kohe ka "sauna taga" "sisse viskamas".
More
12 years 5 months ago #1256 by Mark0
Ostsin täna 20lb amnesia memory free tamiili tonkade tegemiseks.
Selline tamiil siis, et kui peaks sassi minema v puntrasse, siis on seda kordades lihtsam lahti harutada, kuna see ei poo ennast kinni nagu tavaline tamiil.
Komplekt 4/0 konkse ka.
More
12 years 5 months ago #1271 by pehkucho
Peaks palgapäeva ära ootama ja siis minema talipüügi varustust ostma.Pole siiamaani eriti talipüüki harrastanud kah
Time to create page: 0.117 seconds
Powered by Kunena Forum