Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Millise kalastustarbe viimati ostsid?

More
12 years 6 months ago #677 by hannes
Miks mitte selline vorm soetada ja natuke käsitööga tegeleda (Y)
More
12 years 6 months ago #678 by Artur

hannes / KP wrote: Miks mitte selline vorm soetada ja natuke käsitööga tegeleda (Y)


See tina valamine sinna vormi on lihtne aga kas tuleb õige asi välja nagu lubatakse?
Kui tuleb siis ma ostan selle vormi ära aga äkki on siin keegi kes seda juba kasutab?

More
12 years 6 months ago #682 by võtas-uxu
Kutsikast peast sai ise neid plönne treitud. Tina saime kurat-teab-kust, ilmselt kellegil kodus oli. Pliita all sai tina vedelaks sussutatud ja siis suurde supilusikasse valatud. Minu mäletamist mööda pidi veel selline tuhm söökla lusikas olema, mingist tundmatust metallist.
Pärast puuriga auk sisse ja tuld.... kalale.

Tänapäeval ei näe enam vast asjal pointi ,et neid ise teha. Tina kallis, kättesaadavus niru... pluss veel see sussutamine ja jamamine. Ikka lihtsam jälle poodnikku nuumata ja kaup sealt omastada.
More
12 years 6 months ago #683 by Artur
mismõttes tina kallis on?
Mul jäävad maal jalgu 10 vana suurt traktoriakut millest lahti tahan saada + tina vedeleb igalpool laiali.
More
12 years 6 months ago #699 by hannes
Tegin väikese shopingu poola e-poes. Soetasin merika lante ja haugi-merika püügiks sai ka uus rull vaadatud, kuna vana on juba parajalt päevi näinud. Sinna peale ka 0,3 tamiil ja teisele poolile 0,18 nöör. Mõte vaikselt juba nädalavahetuse peal...peab uuele kraamile väikese testsessiooni korraldama.





Attachments:
More
12 years 6 months ago #709 by Eufoorik
heheee salmo meestel näod peeretavad peas kui ma poest sisse astun... sai siis sooja pesu omale sealt soetatud ning kummmipüksid merika jahiks. posu rohuvabasid haugile ja mõned ulmeuhked plekid merikale
Time to create page: 0.122 seconds
Powered by Kunena Forum