Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Millise kalastustarbe viimati ostsid?

More
12 years 12 hours ago #2064 by pehkucho
Kuna plaanis suurem ost kalatarvete osas teha siis peab mõndaaega raha koguma ja siis poodi varustust uuendama.Uut rulli vaja ,1 ridva võiks juurde vaadata ,lante ja võibolla kahlamispüksid kah.Jaa kes teab mida veel.Praktika näitab ,et kui poodi läen siis ostan tavaliselt planeeritust rohkem asju
More
12 years 12 hours ago - 12 years 11 hours ago #2065 by DJ JoYsTiK

pehkucho wrote: Kuna plaanis suurem ost kalatarvete osas teha siis peab mõndaaega raha koguma ja siis poodi varustust uuendama.Uut rulli vaja ,1 ridva võiks juurde vaadata ,lante ja võibolla kahlamispüksid kah.Jaa kes teab mida veel.Praktika näitab ,et kui poodi läen siis ostan tavaliselt planeeritust rohkem asju


Ja miks mitte seda teha Kalaportaali veebipoes? :D Siis on kindel ,et ega sa rohkem ikka asju kokku ei osta kui valikus on! :D
Mul näiteks on juba igast kategooriast üks asi olemas veebipoe ostkukorvis!
Aga mul on hea teada, et need on mul olemas lihtsalt kui piisav raha koos on siis saan kasutada ka neid :D
Last edit: 12 years 11 hours ago by DJ JoYsTiK.

More
11 years 11 months ago #2120 by kalamees17
Krt ikka ei julgenud veel eilmine pühapäev proovida igaksjuhuks, kuna koht asus ise enesest täpselt tee ääres, kuid kui keeld on maas, annan teada kindlasti nendest lantidest. Uurisin lovec rapycu lante, Võimas, tuleb soetada mingi hetk.;)
More
11 years 11 months ago #2128 by pehkucho
Kiire küsimus ja abipalve kalagurudele.Vaja järgmise nädalajooksul uus ritv soetada ja näitajad võiks olla testiga 5-40g ja pikkus võiks olla 210-240cm.Kui sellist leidub siis pange kirja konkreetne koht kust saab.Kuna silmad valutavad juba otsimisest ja kirjust valikust.Ja üle 35€ ei tahaks välja käia kui see üldse võimalik on.Rulli oleks ka muidugi vaja aga suure hädaga ajab vana ka asja ära.Neti poed ei sobi kuna läeb jube kiireks.
Ette tänades
More
11 years 11 months ago #2130 by kalamees17
Esialgselt ma muidugi läheks ise salmosse, seal on asi kvaliteetne, kuid ma ise käin all liivalaia poes Dünamo, ma põhimõttelist võin vaatama minna sulle ritva, eilmine kord oli üsna odavate hindadega seal, kuid noh nüüd ma saan otsida kindlat asja, rulli ei tasu siit osta, väike valik. Kui ma jõuna siis ma proovin täna ära käia.:)
More
11 years 11 months ago #2133 by pehkucho
tänud

kalamees17 wrote: Esialgselt ma muidugi läheks ise salmosse, seal on asi kvaliteetne, kuid ma ise käin all liivalaia poes Dünamo, ma põhimõttelist võin vaatama minna sulle ritva, eilmine kord oli üsna odavate hindadega seal, kuid noh nüüd ma saan otsida kindlat asja, rulli ei tasu siit osta, väike valik. Kui ma jõuna siis ma proovin täna ära käia.:)

Time to create page: 0.227 seconds
Powered by Kunena Forum