Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Tuleks kokku ükspäev ja võtaks nats vedelat leiba?

More
7 years 5 months ago #8517 by aapua
Pealkirjas kõik öeldud, mis kolleegium arvab? Kas, kus ja kunas? Paar korda seda värki lausa tehtud, ja tuleb tunnistada, et vägagi lahedad üritused olid. Nii et...?
More
7 years 5 months ago #8518 by KKKKKK
Krt ma algaja kalamehena tuleks kuulaks küll ässade juttu ja seda leivakest võtaks.
Vastutasuks võin kalameeste silmaringi rikastada juttudega põdrajahist ja sellest kuda pull välja meelitada. See on siiani minu jaoks tüki lihtsam kui vorell välj meelitada. :)
Et kui aeg ja koht sobivad.

More
7 years 5 months ago - 7 years 5 months ago #8519 by hannes
Ma kohal nagu alati :)

Varem oleme teinud nädala sees peale tööd, kuna nädalavahetusel on kõik kalal ja muude toimetustega seotud. Ilmselt ka seekord?
Last edit: 7 years 5 months ago by hannes.
More
7 years 5 months ago #8520 by aapua
Mõistlik. Ka koht seal Tartu maanteel oli minu meelest jummalast hea valik. Seekord sama? Siis mõtleks kuupäevadele. Kasvõi järgmisel nädalal juba, mis seal venitada?
More
7 years 5 months ago #8521 by axon
Hmmh :dry: kuulaks ka ise hea meelega, aga kahjuks jääb see kaugele :(
More
7 years 5 months ago #8522 by Napsitrall
Kas sel Tartu mnt. kohal on mingisugune aadress ka? On see koht Tallinnas, Imaveres või kus?
Time to create page: 0.276 seconds
Powered by Kunena Forum