Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Tuleks kokku ükspäev ja võtaks nats vedelat leiba?

More
7 years 6 months ago #8523 by aapua
Tartu mnt. 50, 10115 Tallinn, Vana-Villemi pubi
More
7 years 6 months ago #8524 by raikoj
Selge, siis nejapäeval kell 19? Ma saan aru, mina ei pea rahakotti kaasa võtma, sest on lootus võistlustes võidetud õlled aapualt kätte saada.

More
7 years 6 months ago #8525 by aapua
OK, konkreetne jutt ja konkreetsed numbrid. Neljapäeval, 6. oktoobril kell 19.00 Vana-Villemi pubis. Mida rohkem rafast, seda uhkem. Nii et jagage, liikmed, seda inffi ka omavahel.

PS. Raiko saab minult võiduõlled.
More
7 years 6 months ago #8529 by Metsniit
Ettepanek iseenesest ahvatlev, krt poleks seda segavat tööpäeva, siis kannataks isegi tulla kaema :pinch: . Pean mõtlema. ;)
More
7 years 6 months ago #8535 by timo
Ole ka käpp nagu alati. Viimane kord STF tegi meile seda au ja tuli kesk-eestist ühistranspordiga õlutama ning juttu puhuma, kaasas kotitäis nuplakaid. Seltskond on väga muhe, nii et lööge kampa, kes vähegi soovib!
The following user(s) said Thank You: aapua
More
7 years 6 months ago #8543 by aapua
Nii, lahe värk oli igatahes. Ja ülilahe seltskond. Kuna baaridaamil oli vist natsa probleeme lihtkõnest arusaamisega, siis Raiko saab oma võiduõlled kätte mingi järgmine kord. Vähemalt jumal taevas nägi, et ma üritasin.
Time to create page: 0.117 seconds
Powered by Kunena Forum