Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Vaba mikrofon. Räägi, millest hing ihaldab :)

More
12 years 2 weeks ago #1991 by RL
Tekkis sõbraga plaan lõunanaabrite veekogusid landiga pilduma minna kuid pole õrna aimugi kas ka saldejumpside juures peaks mingi loa tellima. Ootan igasugust infi ja kas kellegil on ka kogemust lõunanaabrite vetelt.
More
12 years 2 weeks ago - 12 years 2 weeks ago #1992 by RL
Last edit: 12 years 2 weeks ago by RL.

More
12 years 2 weeks ago #1993 by Mark0

RL wrote: Tekkis sõbraga plaan lõunanaabrite veekogusid landiga pilduma minna kuid pole õrna aimugi kas ka saldejumpside juures peaks mingi loa tellima. Ootan igasugust infi ja kas kellegil on ka kogemust lõunanaabrite vetelt.

Anna andeks mu eesti keelt kõnelev semu, aga sellise avalduse peale mina ei tahakski sulle nõu anda...
Viisakas suhtumine kaas maallastesse, see on võti, mis avab rohkem uksi, kui väikse kogukonna ees kahte plusspunkti teenides !
More
12 years 2 weeks ago #1994 by RL
MarkO- Anna andeks kui kuidagi solvasin, polnud üldse plaanis. Tahtsin lihtsalt suvel lätti minna paariks päevaks ja enne seda pisut infot koguda ,et kohalike võimudega probleeme ei tekiks. Ma küll ei tea mis sind mu eelmises postituses nii üles küttis.
More
12 years 2 weeks ago - 12 years 2 weeks ago #1995 by Mark0

RL wrote: Ma küll ei tea mis sind mu eelmises postituses nii üles küttis.

Ei pea halvustaval toonil ju teise rahvuse esindaja pihta rääkima ! ?

Peace :)

Pakin siin oma varustuse kokku ja lähen proovin mereahvenat kaldast püüda täna parem.
Last edit: 12 years 2 weeks ago by Mark0.
More
12 years 1 week ago - 12 years 1 week ago #2016 by pehkucho
Selline jama mis sealt taevast praegu alla tuleb küll minu homsete plaanidega kokku ei käi.Sellise ilmaga ei tahaks töölegi minna rääkimata jõepeale ridvaga :angry:
Last edit: 12 years 1 week ago by hannes.
Time to create page: 0.108 seconds
Powered by Kunena Forum