Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Rumalad ja naljakad juhtumised kalapüügil

More
12 years 5 months ago #1199 by Napsitrall
Oli kord sihuke juhus,et sattusim kalale Keila jõele ja landitamise käigus jäi otsa üks traatvõrgust mõrd. No kuna tamiili kasutasin a-la 0,8-st siis see mõrd ka välja sai veetud. Sees oli mõne kala skelett ja üks luts ja pirakas ka veel,kuid enne mina polnud sellist elajat näinud ja näpuga puutuda ei julgenud,siis sai tagasi lastud ohtra mõrra raputamise teel. Sama mõrd tõi toona mitu haugigi. 1 ei mahtunud spordikottigi. Ilmselgelt oli tegemist mingi 8-se haviga ja pudinaid püüdis see mõrd samuti. Ärge pidage mind puhthulluks,sest seeaeg ei teadnud ma ei mõõtudest,keeluaegadest või keelatud kohtadest muhvigi. Kuskil 12 junn olin siis.
Edu ikka.
More
12 years 2 months ago #1651 by nublu
Pole just kuigi ühte ega teiste ,aga lugu järgmine.Hiilin siis hommikul mööda jõekallast allavoolu,nohäkki pärast päiksetõusu siiski võtab.Forell nimelt ,selle teekonna eesmärk.Hiilida ma oskan,selle tõestuseks üks amelev paarike kaldaliival,kurat omal jube piinlik,no ei astu ju valgusesse,et tere või nii.Hiilisin siis tagasi(ainuke asi mida vist oskan).Muideks ,tagasi hiilisin ikka pea,et kilomeetri ,noh igaks juhuks.Kusjuures polnudki enam hiljem ei jeepi ,ei paljaid inimesi.Mina rahul.(kalad ka)

Time to create page: 0.092 seconds
Powered by Kunena Forum