Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!
Kui avaldad siin kuulutust esmakordselt, vii ennast kurssi ka Ostu-Müügi rubriigi reeglitega.

Abu Tobyd.

More
3 years 9 months ago - 3 years 9 months ago #11131 by Vertu
Abu Tobyd. was created by Vertu
Soovin osta vanu Rootsis toodetud Tobysid. 28 ja 18g. Super värk oleks hõbedased, aga sobivad ka muud.
Last edit: 3 years 9 months ago by Vertu.
More
3 years 9 months ago #11132 by nipi
Replied by nipi on topic Abu Tobyd.
Proovi rootsi Tradera

sealt saad kindlasti.

More
3 years 9 months ago #11133 by Vertu
Replied by Vertu on topic Abu Tobyd.
Kellegi siin kohapeal midagi, siis ootan pakkumisi. Võin kalakola vastu ka vahetada, kohavoblereid üle jne.
More
3 years 9 months ago #11135 by srs
Replied by srs on topic Abu Tobyd.
Vertu, mul on kaks tk 12 grammiseid, kui neist abi. Aapua hõbetas need mulle kunagi ära ka, aga siiani pole kasutust neile leidnud.
More
3 years 9 months ago #11136 by Vertu
Replied by Vertu on topic Abu Tobyd.
Ei need väga huvi ei paku, omal ka neid kolm tk. Tegelt ilmselt püüaks väga ilusti aga meres meeldib suurem rohkem.
More
3 years 9 months ago #11138 by Rainer
Replied by Rainer on topic Abu Tobyd.

Vertu wrote: Soovin osta vanu Rootsis toodetud Tobysid. 28 ja 18g. Super värk oleks hõbedased, aga sobivad ka muud.


Mul on 2tk pakkuda. 18g ja 28g. Iseasi kas on need õiged mida otsid. Kui huvitab, saada mulle privaatsõnum.


Time to create page: 0.108 seconds
Powered by Kunena Forum