Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Röövpüük!

More
4 years 9 months ago #10570 by Svennu
Replied by Svennu on topic Röövpüük!

Vertu wrote: Milline paragrahv praegu keelab keeluaegset püüki ja CRi?


Seal, kus lisaleht pole nõutav, võibki püüda ja CRida aastaringselt palju süda lustib. Ma pidasin silmas praegu lisalehe jõgesid. Neis ju igasuguni püük keeluajal keelatud.
More
4 years 9 months ago #10571 by Mart1n
Replied by Mart1n on topic Röövpüük!
Illustreeriv video, loodan, et autor ei pahanda. Midagi halba silmas ei pea.
The following user(s) said Thank You: ceemic

More
4 years 9 months ago #10576 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Röövpüük!
Ju siis ma olen eksiteel, pidades kuderahu vajalikuks.
More
4 years 9 months ago #10577 by wingsuit
Replied by wingsuit on topic Röövpüük!

Jeekim wrote: Ju siis ma olen eksiteel, pidades kuderahu vajalikuks.


ma olen sinuga ühes paadis, et kuderahu vajalik - kõik see energia mis konksu otsas raisatakse jääb paljunemisse panemata. Aga jõe äärde oleks vaja kuderahu ajaks inimesi ikkagi.

muid variante peale vabatahtliku valve (nagu EKS lõhevalve) või CR lubamise väga pähe ei tule. Kui just jõekallastel mingit kuu aega kestvat kestvusspordiüritust ei korralda nt :)

mtea, kas Eesti Forell ei ole miskit korraldanud? kudekohad võiks ju teada olla, isegi rajakaamerad nende kohtade lähedale võiks päris head efekti anda. KIKist saab raha ka....
More
4 years 9 months ago - 4 years 9 months ago #10580 by Jeekim
Replied by Jeekim on topic Röövpüük!
Landiga pesadel piitsutamist, vaatamata CR-le, ei saa kuidagi nimetada kuderahuks. Seal tuleb tingimata ridvad koju jätta.
Last edit: 4 years 9 months ago by Jeekim.
More
4 years 9 months ago #10584 by Svennu
Replied by Svennu on topic Röövpüük!
Ega pesadel ahinguga vehkimist ka kuderahuks nimetada ei saa. Või tonkatamist. Või tee pesadeni kinni võrgutamist.
Muidugi ei oleks ka pesal spinnaga vehkimine eetiline ja usun, et paljud ausad kalamehed seda ei teekski aga isegi kui teeksid siis oleks see ikkagi 100x eetilisem, kui eelnimetatud viisid kala hankida.
Loomulikult oleks kaladele parim variant, kui nad saaksid segamatult toimetada keeluajal aga fakt on ju see, et ei saa. Ausaid spinnamehi on rohkem jõgede äärde vaja ja seda ka keeluajal.
Time to create page: 0.111 seconds
Powered by Kunena Forum