Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Jõeforelli hooaeg 2015

More
8 years 10 months ago - 8 years 10 months ago #6572 by Uitaja
Replied by Uitaja on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Kui näed selliseid jälgi kõrvuti, siis räägid üksi ja valjusti ;)

Attachments:
Last edit: 8 years 10 months ago by hannes.
The following user(s) said Thank You: sven862, elmerike
More
8 years 10 months ago #6573 by elmerike
Replied by elmerike on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Ma eelistangi olla märg aga kalaga. Pealegi tuleb pika matka jooksul kotis kala niisutada :-)
Sulle soovitan teinekord kohe alguses ennast märjaks kasta, küll siis kalaõnn pöördub!

More
8 years 10 months ago - 8 years 10 months ago #6574 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Täna keskpäeval otsustasin end vaatamata suurele tuulele jõe-äärde vedada.
Kohale jõudes kõhklesin mitu korda, et kas üldse ronin autost välja, tuul oli meeletu ja teekonnal jõele oli teedel ka langenud puid, mistõttu pidin isegi ca 10km ringi sõitma :) Aga usk sellise ilmaga kala saada oli surmahirmust suurem, parkisin auto kaugemale lagendikule ja püük võis alata.
Kohe alguses oli selge, et täna on väga hea võtuga päev. Kala oli ülimalt aktiivne, seda eriti esimese tunni, hiljem läks asi rohkem togimise peale üle.
Tulemuseks oli järgmine
L36
L40
L41
L44 - 1,07kg
L46,5 - 1,12kg
L47 - 1,24kg
Veidi ebameeldiv oli tuule tõttu, kuid asi õigustas end ära :) :) Hea vaheldus viimase aja kesisele võtule.
Lisaks veel hulganisti rabamisi. Olin nii hoos, et kahlakad oli koguaeg vett täis, nüüd laman voodis ja piinlen, sest kintsud on peaaegu verele hõõrutud. Homne püügipäev on tõsiselt ohus.
Uitaja - ma väga tihti laulan kõva häälega kui olen nö "ohutsoonis" :) Ega mul mujal laulda nagunii ei lubataks.
Last edit: 8 years 10 months ago by sven862.
The following user(s) said Thank You: STF, elmerike, TT
More
8 years 10 months ago #6575 by elmerike
Replied by elmerike on topic Jõeforelli hooaeg 2015
6 mõõdukala, millest 3 ülekilokala ühe tripiga! Ok, ma ei hakka ropendama :-) Millega püüdsid?
More
8 years 10 months ago #6576 by sven862
Replied by sven862 on topic Jõeforelli hooaeg 2015
Praegusel ajal on mul karbis ainult leechid.
More
8 years 10 months ago - 8 years 10 months ago #6578 by Uitaja
Replied by Uitaja on topic Jõeforelli hooaeg 2015
ups
Last edit: 8 years 10 months ago by Uitaja.
Time to create page: 0.236 seconds
Powered by Kunena Forum