Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Belly boat/float tube kogemused

More
10 years 10 months ago #3561 by djmagnus
Tervist,

Küsiksin et kas kellegil on sellise asjaga kogemust. Kui on siis mis arvad, millist soovitad, plussid miinused jne...
Tundub huvitav asi, kerge kanda ja vaikne :D

väike video ka, kus seda kasutatakse merika püügil:
More
10 years 10 months ago #3562 by raikoj
Olen mõelnud selle peale, aga merele ei julgeks ma sellega minna. Sellist ilma nagu selles videos on, juhtub meil väga harva olema. Suurel järvel oleks ilmselt positsioonide vahetamine raskendatud. Väiksesel järvel oleks kindlasti ideaalne.

More
10 years 10 months ago #3563 by djmagnus
ma just mõtlen et meres oleks hea, suuremad jõed ja väiksemad järved oleks idekas...



siin on nagu näha kus ta proovib stabiilsust ka... tundub nagu et ei lähe väga naljalt ümber...
lestad on ka kaasas ma usun, et lestadega valu annad siis liigub kenasti :D
More
10 years 10 months ago #3569 by Wapsik
ühes teises portaalis oli sellel teemal kunagi ( headel aegadel veel) pikalt juttu. Järeldused olid vist sellised et hinna poolest pole eriti vahet vähegi kabedama kummikaga, kasutamis mugavus sama mis kummikal pm. paljudele eesti väike järvele näiteks ei sobigi kuna suuresti on suviti meie järvekesed suht täis igasugu vees kasvavaid taimi... see asjandus siiski mõeldud väike järvedele kus tuul eriti ei saa mõjutama...
Time to create page: 0.107 seconds
Powered by Kunena Forum