Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Õngesöödad

More
11 years 2 months ago - 10 years 11 months ago #3109 by kalake
Õngesöödad was created by kalake
Mul selline küsimus ,et kas keegi kogenud kalamees ise ka sääsevastset proovinud kasvatada või hankida jõest/ojast? Mul siin kodu lähedal ojas juttude järgi olevat päris korralikult sääsevastseid sees. Jube mugav oleks kui saaks neid kuidagi kätte:D . Lähen nööri ja ämbriga põhjamuda kaevama:D? Ja kus ma neid säilida saaks ? oskab ehk keegi paar õpetussõna öelda , oleksin väga tänulik :)
Last edit: 10 years 11 months ago by hannes.
More
11 years 2 months ago - 11 years 2 months ago #3111 by ubinas
Replied by ubinas on topic Vastus: Õngesöödad
Hei,

poisikesena sai teda küll ise kaevatud põhjamudast, kuid tänapäeval on poest ju kõike saada, et ei ole väga viitsinud jaurata sellega. Kuigi ehk oleks isegi lahe vanu aegu meenutada. Nööriga on keeruline, ämber pane kaika otsa, on parem. Mina võtsin muidugi tiigimudast. Jäässe auk ja ämber põhja. Muda yles, sõelale ja vastsed välja. Säilitada saad külmkapis nagu ikka ju. Niiske ajaleht ymber.
Last edit: 11 years 2 months ago by hannes.
The following user(s) said Thank You: kalake

More
11 years 2 months ago - 11 years 2 months ago #3112 by kalake
Replied by kalake on topic Vastus: Õngesöödad
:) Selge, aga kas on vahet ka kas proovin neid püüda vaikse vooluga ojast või pean puurima ikkka jääpeale augu ja proovima läbi jää neid kätte saada:)?
Last edit: 11 years 2 months ago by hannes.
More
11 years 2 months ago - 11 years 2 months ago #3116 by Wapsik
Replied by Wapsik on topic Vastus: Õngesöödad
tee jääsese või leiad jää vaba koha, siis ammuta kas ämbri või metall sõelaga seda põhjamuda,, loputa see läbi ja sõelale peaksid suuresti nad jääma
Last edit: 11 years 2 months ago by hannes.
More
11 years 2 months ago - 11 years 2 months ago #3117 by kalake
Replied by kalake on topic Vastus: Õngesöödad
suured-suured tänud , varsti siis proovima :)
Last edit: 11 years 2 months ago by hannes.
Time to create page: 0.123 seconds
Powered by Kunena Forum