Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Meriforell vol. 2

More
10 years 11 months ago #3331 by m2nnja
Replied by m2nnja on topic Meriforell vol. 2
Tere ka minu poolt kõigile. Teeks ka siis esimese postituse ning õnneks väga südamelähedasse teemaasse :) Reedel oli siis minul super päev.
Kalale pääsesin lõunast. Esimeses koha klappis kõik ning teise viskega ca 40cm kala C&R .. Siis mitu tundi tühja ja otsustasin kohta vahetada. Umbes 20km kaugusel ootasin mind sellised "sõbrad". :) Päev ei unune nii pea. Suurim siis minu uus rekord ning tegi temale väärilist "sõitu"! Edu kõigile.

Attachments:
The following user(s) said Thank You: dannyboy, lepik
More
10 years 11 months ago #3333 by berku
Replied by berku on topic Meriforell vol. 2
peale selllist saaki kaoks mul päris pikaks ajaks kalapüügi motivatsioon ära :)

More
10 years 11 months ago #3334 by dannyboy
Replied by dannyboy on topic Meriforell vol. 2
Kadedus ajab roheliseks ja mereäärde!
More
10 years 10 months ago #3415 by hannes
Replied by hannes on topic Meriforell vol. 2
Eile õhtul sa paaritunnine tiir mere ääres tehtud. Tingimused paistsid päris soodsad olema, kuid kala jäi nägemata.
More
10 years 10 months ago #3467 by martin_s
Replied by martin_s on topic Meriforell vol. 2
Niih tervist ka minu poolt kõigile. Esimene postitus siiski :lol:
Kas keegi veel merikat proovimas on käinud viimasel ajal?
Ise käisin Paldiski all proovimas kuid tulutult. Samas vee temp peaks veel igati ok olema. Paar päeva jutti ka ida tuul seega oskagi midagi arvata. Ühtegi teist kalurit lanti loopimas ei täheldanud.
More
10 years 10 months ago - 10 years 10 months ago #3470 by hannes
Replied by hannes on topic Meriforell vol. 2
Ma arvan, et saab küll veel püüda, kuid ootaks isegi infot, kas on keegi viimastel päevadel käinud.

Hea meelega teeks ise ka nädalavahetusel ühe treti.
Last edit: 10 years 10 months ago by hannes.
Time to create page: 0.190 seconds
Powered by Kunena Forum