Alates 01.05.2022 on foorum vaid lugemiseks. Selleks on peamiselt kaks põhjust: portaal "kolis ümber" platvormi viimasele versioonile, kuid kahjuks pole veel välja lastud foorumi komponendi töövalmis versiooni ning eesti keelset tõlget. Samuti on viimastel aastatel olnud probleemid spämmijatega, kes murravad läbi ka spämmikaitsest.

  • Aitäh 11000 foorumipostituse eest ning loodetavasti kohtume uuesti tulevikus!

Klepsud Kalaportaal.ee

More
12 years 6 months ago - 12 years 6 months ago #711 by DJ JoYsTiK
Sai siis kauaoodatud kalaportaali klepsud ka valmis.

Kleps ise näeb välja selline:



Suuruseks on klepsul 20*8cm ja sobib näiteks kleepimiseks auto tagaaknale.
Klepse on siis võimalik saada nii minu kui ka Hannese käest.
Hannes siis paneb soovijatele posti ja mina ise jagan neid Raplamaal.
Kel huvi, siis andku märku privaatsõnumiga kas mulle või Hannesele.

Klepsud on tasuta.
Attachments:
More
12 years 6 months ago #712 by DJ JoYsTiK
Õpetussõnad:

1. aluspind peab olema puhas nii mustusest, kui autovahast - sobib aknaklaasipesuvedelik
2. kleeppinna temberatuur peab olema min 15 kraadi - soovitavalt 18-22 kraadi
3. kleeps tuleb suruda ühtlaselt ja jõuliselt vastu aluspinda, nii et ei jääks lahtiseid servi, ega õhumulle - silumiseks sobib vägahästi aknakilespaatel!
4. Kleebis peab seisma vähemalt 12 tundi samal temp. kui kleebiti, see tagab maksimaalse liimi ja aluspinna kokkusobivuse!


1. Aluspind puhastada ja suuremate kleepindade puhul enne kleepimist niisutada seebiveega, mida võib peale kanda nii pihusti, kui ka svammiga. See on hea selleks, et hiljem saaks kleepsu asendit vajadusel muuta ja siis ei jää kleepsu alla õhumulle!

2. Eemaldaga kandeteibi abil aluspaber kleebise küljest

3. Kandke kleebis kandeteibiga soovitud kohta

4. Suruge spaatliga kleebis algul õrnemalt, siis järkjärgult tugevamat vastu aluspinda!

5. Eemaldage kandeteip

More
12 years 6 months ago #714 by oinz
Replied by oinz on topic Vastus: Klepsud Kalaportaal.ee
4. Kleebis peab seisma vähemalt 12 tundi samal temp. kui kleebiti, see tagab maksimaalse liimi ja aluspinna kokkusobivuse!


Vaidlen vastu :)
Märksa paremini jääb kleebis kinni kui see kohe peale paigaldamist fööniga üle käia ja näpuga või spaatliga või kindaga ääred veel kord kinni suruda.
More
12 years 6 months ago #736 by hannes
Mul veel vaid 2 klepsu järgi... kiirustage, seltsimehed! (Y)
More
12 years 6 months ago #740 by DJ JoYsTiK
Mul ka veel 2 järgi homme liigun 12 ajal tallinnas kel vaja antke märku!
More
12 years 4 months ago #1161 by RL
Replied by RL on topic Vastus: Klepsud Kalaportaal.ee
Tänud Hannesele ja Joyle, ka mina sain klepsu kätte ja varsti ilutseb autopeal B)
The following user(s) said Thank You: DJ JoYsTiK
Time to create page: 0.223 seconds
Powered by Kunena Forum